10 transmisji z igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić
2/11
Weronika Nowakowska latem 2016 roku została mamą bliźniaków,...

10 lutego (sobota) 12:00 – 13:35 (TVP2) biathlon – sprint kobiet

Weronika Nowakowska latem 2016 roku została mamą bliźniaków, a w obecnym sezonie z powodzeniem wróciła do sportowej rywalizacji. W Oberhofie podczas Pucharu Świata zajęła najlepsze w karierze czwarte miejsce w biegu na dochodzenie. To właśnie w tej konkurencji oraz w sprincie Polka wydaje się mieć największe szansę. - Medal w Pjongczang jest w zasięgu ręki, choć oczywiście dużo rzeczy musi zagrać jednocześnie by do tego doszło - deklaruje nasza biathlonistka.

3/11
Cztery lata temu Kamil Stoch triumfował w olimpijskim...

10 lutego (sobota) 13:00 – 16:15 (TVP1) skoki narciarskie – konkurs indywidualny, skocznia normalna

Cztery lata temu Kamil Stoch triumfował w olimpijskim konkursie na skoczni normalnej wyprzedzając Słoweńca Petera Prevca oraz Norwega Andersa Bardala. Oprócz skoczka z Zębu szanse na medal mają także dobrze radzący sobie na takich obiektach Dawid Kubacki czy coraz lepszy ostatnio Stefan Hula. Z kolei Maciej Kot wygrał tu przedolimpijską próbę.

4/11
Justyna Kowalczyk nie będzie faworytką biegów sprinterskich....

13 lutego (wtorek) 11:00 – 13:50 (TVP2) biegi narciarskie – sprint kobiet stylem klasycznym

Justyna Kowalczyk nie będzie faworytką biegów sprinterskich. Polka na igrzyskach w Vancouver zdobyła co prawda w tej konkurencji srebrny medal, ale od tego czasu wiele się zmieniło. Zawodniczka z Kasiny nastawia się przede wszystkim na bieg na 30 km. Niemniej jednak warto sprawdzić jaką formę zdołała wypracować Kowalczyk na igrzyska.