10:1 dla TME SMS. Piłkarki TME SMS Łódź strzeliły rywalkom ze Śląska Wrocław dziesięć goli!

Dominika Kopińska strzeliła cztery bramki dla TME SMS
Dominika Kopińska strzeliła cztery bramki dla TME SMS Fot. Krzysztof Szymczak
Bardzo dobrze w pierwszym tegorocznym meczu sparingowym spisały się piłkarki nożne TME SMS Łódź.

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego rozgromiły na własnym boisku innego przedstawiciela ekstraligi - Śląsk Wrocław. Łodzianki wygrały 10:1 (2:1)!

Doskonale w tym meczu spisała się Dominika Kopińska. Napastniczka łódzkiej drużyny zdobyła cztery bramki. Pozostałe gole zdobyły: Paulina Filipczak, Ania Rędzia, Klaudia Jedlińska, Gabriela Grzybowska, Wiktoria Zieniewicz, Dominika Gąsieniec. Na szczególną uwagę zasługuje debiut młodych zawodniczek z grupy CLJ U17, które od początku nowego roku trenują razem z ekstraligą a są to: Julia Kolis, Oliwia Domin, Amelia Niedzielskiej, Magda Dąbrowska i Natalia Rohn. W opinii trenera Marka Chojnackiego młode piłkarki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.
W TME UKS SMS Łódź wystąpiły następujące zawodniczki: Oliwia Macała, Katarzyna Konat, Wiktoria Zieniewicz, Yurina Enjo, Wiktoria Skrzypińska, Gabriela Grzybowska, Ernestina Abambila, Dominika Kopińska, Paulina Filipczak, Klaudia Jedlińska, Anna Rędzia, Dominika Gąsieniec, Oliwia Malesa, Marta Miś, Julia Kolis, Natalia Rohn, Amelia Niedzielska, Ewelina Piórkowska, Oliwia Domin, Magdalena Dąbrowska.

Kolejne spotkanie kontrolne łodzianki, wicemistrzynie Polski, rozegrają 29 stycznia, a rywalkami drużyny trenera Marka Chojnackiego będą Czarne Sosnowiec - mistrzynie kraju. Ten bardzo ciekawie zapowiadający się mecz odbędzie się w Kleszczowie.

Zespół Śląska wystąpił osłabiony brakiem kilku kontuzjowanych zawodniczek, a łodzianki były po prostu zdecydowanie lepsze i zasłużenie wygrały, wrzucając „wyższy bieg” w drugiej połowie spotkania. W drugich 45 minutach łodzianki strzeliły osiem goli

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0