25-latek kolejną ofiarą utonięcia

  25-latek kolejną ofiarą utonięcia

  mar

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  25-latek kolejną ofiarą utonięcia

  ©Jan Hubrich/archiwum

  25-letni mężczyzna utonął we wtorek po południu w Jeziorze Drzewickim w powiecie opoczyńskim. Mężczyzna skakał do wody w miejscu, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli.
  25-latek kolejną ofiarą utonięcia

  ©Jan Hubrich/archiwum

  Jak ustalili policjanci z Opoczna, we wtorek około południa dwóch młodych mieszkańców województwa mazowieckiego pojawiło się na niestrzeżonej plaży nad zbiornikiem retencyjnym w Drzewicy aby się wykąpać. Mężczyźni zignorowali zakaz kąpieli, a jeden z nich w pewnym momencie zaczął skakać do wody.

  Po jednym ze skoków 25-latek już nie wypłynął na powierzchnię. Drugi z mężczyzn, który obserwował popisy 25-latka z brzegu, zawiadomił służby ratunkowe. Po kilku minutach na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Wtedy 25-latek ponownie pojawił się na powierzchni i został wyłowiony z wody. Niestety, mimo reanimacji nie udało się go uratować.

  Policja będzie ustalać teraz dokładną przyczynę i okoliczności zgonu 25-latka.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo