Dorota "Doda" Rabczewska 15 lutego skończy 35 lat. Wokalistka świętowanie urodzin rozpoczęła w poniedziałek w Warszawie.

W poniedziałkowy wieczór odbył się między innymi urodzinowy koncert Dody w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Artystka przedstawiła swój najnowszy album "Dorota", która już jest w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce początku roku. W spotkaniu z piosenkarką uczestniczyło wielu znakomitych gości.

Na nowym krążku znalazły się nagrane z orkiestrą symfoniczną nowe interpretacje ulubionych piosenek zmarłej w czerwcu ubiegłego roku babci Dody, której płyta została zadedykowana. Pierwszym singlem z krążka była piosenka "Nie wolno płakać", w poniedziałek swoją oficjalną premierę miał singiel z utworem "Nie mam dokąd wracać".

A 27 lutego w Atlas Arenie odbędzie się koncert, którego Doda była pomysłodawczynią - "Artyści przeciw nienawiści". Oprócz jubilatki, w przedsięwzięciu weźmie udział blisko czterdziestu wykonawców. Bilety już świetnie się sprzedają...