MKTG SR - pasek na kartach artykułów

42. plebiscyt "Dziennika Łódzkiego" Sportowiec Roku 2012

Dariusz Kuczmera
Sportowcem Roku 2011 w regionie łódzkim został siatkarz PGE Skry Bełchatów Bartosz Kurek
Sportowcem Roku 2011 w regionie łódzkim został siatkarz PGE Skry Bełchatów Bartosz Kurek Krzysztof Szymczak
Rozpoczynamy 42. plebiscyt "Dziennika Łódzkiego" Sportowiec Roku 2012 w regionie łódzkim. W tym roku o ten zaszczytny tytuł rywalizuje 54 kandydatów.

Aby zagłosować na Sportowca Roku, należy na numer 72355 przesyłać SMS-y o treści SPORTOWIEC.(numer kandydata), np. SPORTOWIEC.3 lub SPORTOWIEC.35. Numer kandydata oznacza jego numer na liście. W jednym SMS-ie można wskazać jednego kandydata. Koszt SMS-a wynosi 2 zł netto (2,46 zł z VAT). Każdy kto odda głos, dostanie zwrotnego SMS-a z kodem do darmowego e-wydania "Dziennika Łódzkiego".

Za każdego SMS-a, sportowiec otrzymuje 10 punktów. Głosowanie SMS trwa od 29 listopada 2012 od godz. 6.00 do 31 stycznia 2013 do godz. 23.59. SMS-y przesłane po upływie tego terminu nie będą uwzględniane.

Można też głosować za pośrednictwem kuponów. Kupon trzeba wyciąć z gazety (liczą się tylko oryginalne kupony), wypełnić (nie jest konieczne wypisanie 10 nazwisk, może być jedno) i dostarczyć pocztą lub osobiście do siedziby "Dziennika Łódzkiego" (90-532 Łódź, ul. Skorupki 17/19). Kupony drukować będziemy do 31 stycznia 2013 r.

W głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, który zostaną doręczone do organizatora najpóźniej 31 stycznia 2013 do godz. 12. Kandydat wpisany na pierwszym miejscu otrzymuje 10 punktów, każdy kolejny o jeden punkt mniej od poprzedniego. Na kuponach można wpisywać nazwiska dowolnych sportowców, niekoniecznie tylko tych z listy.

Liczbę punktów z SMS-ów poznawać będziemy na bieżąco, punkty z kuponów, zliczane będą z pewnym opóźnieniem, gdyż tę czynność trzeba wykonać bez pomocy komuptera.

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI PLEBISCYTU

W naszym plebiscycie dopiero suma punktów z SMS-ów i kuponów wyłoni laureatów.

Wyniki ogłosimy w lutym podczas tradycyjnej uroczystej gali "Dziennika Łódzkiego".

Jak zwykle dla osób, które wezmą udział w naszym głosowaniu, czy to poprzez SMS-y, czy też kupony, przygotowaliśmy niespodzianki.

Partnerzy konkursu:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki