50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne z okazji otwarcia KODANO Optyk w Łodzi!

Materiał informacyjny Kodano
10 maja 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Łodzi. Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) aż 50% taniej. Zapraszamy! KODANO Optyk, Galeria Łódzka, Al. Piłsudskiego 15/23, tel. 533 033 412.

Promocja na wielkie otwarcie

Nowo otwarty salon zachwyca jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W salonie KODANO Optyk w Galerii Łódzkiej można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary dla każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu!

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Galerii Łódzkiej w dniach od 10 do 15 maja będzie obowiązywać wyjątkowa promocja: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe)! Warto dodać, że badanie wzroku jest wliczone w cenę okularów, a więc to idealny moment żeby zadbać o swoje oczy.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Łodzi salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Lublin, Białystok, Katowice, Bydgoszcz, Toruń i Elbląg.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Łódzkiej to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 15 maja w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne!

Dodaj ogłoszenie