61. Parkrun w Łodzi. Bieg z 24 sierpnia [ZDJĘCIA+FILM]

  61. Parkrun w Łodzi. Bieg z 24 sierpnia [ZDJĘCIA+FILM]

  ab

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  61. Parkrun w Łodzi. Bieg z 24 sierpnia [ZDJĘCIA+FILM]
  1/33
  przejdź do galerii

  ©Krzysztof Szymczak

  Jak w każdą sobotę biegacze spotkali się w parku Poniatowskiego w Łodzi, żeby wziąć udział w parkrunie. Do pokonania mieli trasę na dystansie 5 km.
  W sobotnim biegu uczestniczyło 138 osób. Najszybszym zawodnikiem okazał się Piotr Jakub Popławczyk z UKS Orientuś, który ukończył bieg z czasem 18 min 03 sek., zaś najszybszą zawodniczką - Ewa Wonko, która przebiegła 5 km dystans w czasie 24 min 35 sek.

  Parkrun przeznaczony jest zarówno debiutantów, jak i prawdziwych zawodowców. Mile widziani są rodzice biegnący ze swoimi dziećmi czy z czworonożnymi przyjaciółmi. Łódzki bieg jest częścią światowej inicjatywy parkrun, a zawody są organizowane aktualnie w 290 miejscach całego świata.


  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo