Aga Zaryan w Wytwórni. Artystka wyrusza w trasę promującą...

  Aga Zaryan w Wytwórni. Artystka wyrusza w trasę promującą nowy album „High & Low”

  MAR

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Aga Zaryan wystąpi 15 listopada w łódzkim klubie Wytwórnia
  1/3
  przejdź do galerii

  Aga Zaryan wystąpi 15 listopada w łódzkim klubie Wytwórnia ©materiały promocyjne

  Aga Zaryan wyrusza w trasę promującą najnowszy autorski album „High & Low”. 15 listopada artystka wystąpi w łódzkim klubie Wytwórnia.
  Aga Zaryan od lat uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych w Polsce. Jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, a jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach.

  Muzyka na nowy album zatytułowany „High & Low” została skomponowana do tekstów napisanych po angielsku przez wokalistkę. Dzięki temu kompozycje nabrały osobistego charakteru. Zaryan dzieli się w nich swoimi emocjami i refleksjami na temat otaczającej ją rzeczywistości.
  Autorami kompozycji są wybitni jazzmani: David Dorużka, Dariusz Oleszkiewicz, Michał Tokaj oraz Marcin Wasilewski. Kilka piosenek skomponowała sama Aga. W nowym repertuarze, oprócz utworów autorskich, pojawią się też interpretacje utworów Paula Simona czy Stevie’go Wondera. Album promuje singiel zatytułowany „Spirit Voices”.

  Utwory z nowej płyty będzie można usłyszeć już 15 listopada (czwartek) w łódzkiej Wytwórni (ul. Łąkowa 29). Na scenie artystce towarzyszyć będzie zespół w składzie: David Dorużka - gitary, Pedro Segundo - instrumenty perkusyjne, Sławomir Kurkiewicz - gitara basowa oraz Michał Tokaj - instrumenty klawiszowe.


  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Aga Zaryan jest wyjątkowa

  Anna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Tytuł kojarzy mi się z dzisiejszą rzeczywistością, High przeplata się z Low. W przypadku Agi Zaryan z koncertu wychodziłam zawsze High :)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo