Alarm bombowy w budynku Dialogu. Ewakuacja pracowników...

  Alarm bombowy w budynku Dialogu. Ewakuacja pracowników [ZDJĘCIA]

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Alarm bombowy w budynku Dialogu. Ewakuacja pracowników [ZDJĘCIA]
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Paweł Łacheta

  Dziesięciu pracowników łódzkiego oddziału Dialogu zostało ewakuowanych z firmowego budynku w czwartek po południu. Podobny alarm wszczęty został w oddziałach Netii (do której należy Dialog) w całym kraju. Do firmy wpłynęła informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego w którymś z należących do niej budynków. Nadawca nie podał jednak, w którym oddziale znajduje się rzekoma bomba.
  - Zgłoszenie o ładunku wybuchowym w budynku na ul. Niciarnianej otrzymaliśmy o g. 17.45 - mówi mł. asp. Aneta Soberaj, z biura prasowego łódzkiej Komendy Wojewódzkiej Policji. - Na miejsce udał się policyjny pirotechnik. Podjęta została decyzja o ewakuacji budynku.

  Z budynku firmy ewakuowanych zostało 10 osób.

  Przyczyną alarmu było zgłoszenie, które wpłynęło do Netii. Nadawca wiadomości ostrzegł przed ładunkiem wybuchowym, który ma znajdować się w jednym z budynków należących do firmy. Nie sprecyzował jednak w którym. Tymczasem firma ma swoje siedziby w całym kraju. Jedną z nich jest budynek przy ul. Niciarnianej, w którym znajduje się Dialog, należący do grupy Netia.

  O g. 20.05 akcja została zakończona. Żaden ładunek wybuchowy nie został znaleziony w budynku.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo