Ale błąd Fabiańskiego! Polak przyczynił się do porażki West Hamu [WIDEO]

BG
28.03.2021 warszawa ulica lazienkowska 3 stadion legii warszawa mecz reprezentacji polska andora eliminacje do mistrzostw swiata katar 2022 polska reprezentacja kadra polski pilka nozna nz   lukasz fabianski fot. szymon starnawski / polska press
28.03.2021 warszawa ulica lazienkowska 3 stadion legii warszawa mecz reprezentacji polska andora eliminacje do mistrzostw swiata katar 2022 polska reprezentacja kadra polski pilka nozna nz lukasz fabianski fot. szymon starnawski / polska press Szymon Starnawski
West Ham przegrał w Newcastle 2:3 w pierwszym sobotnim meczu 31. kolejki Premier League. Do porażki Młotów niestety przyczynił się Łukasz Fabiański, który przed końcem pierwszej połowy popełnił duży błąd.

To West Ham był faworytem sobotniego spotkania z Newcastle, ale po raz kolejny okazało się, że zespół walczący o utrzymanie może być groźny. Kluczowa akcja meczu miała miejsce w 36. minucie, gdy po kontrze gospodarzy piłka zatrzepotała w siatce. Nieszczęśliwie swojego bramkarza pokonał Issa Diop, a na domiar złego Craig Dowson dostał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska.

Młoty, które walczą o Ligę Mistrzów schodziły na przerwę z dwubramkową stratą. Po dośrodkowaniu w pola karne bardzo słabo interweniował Lukasz Fabiański, który wypuścił piłkę. Futbolówka trafiła do Joelintona, który wbił ją do bramki.

W drugiej odsłonie West Ham dał radę wyrównać, ale ostatnie słowo należało do Newcastle. Tym samym Sroki przybliżyły się do utrzymania w lidze, a West Ham oddalił od przyszłorocznej Ligi Mistrzów.