Ale numer! Niezwykły mecz i wynik piłkarek TME UKS SMS Łódź

Piłkarki TME SMS mimo śniegu i mrozu podjęły walkę i pokonały lidera ekstraligi
Piłkarki TME SMS mimo śniegu i mrozu podjęły walkę i pokonały lidera ekstraligi Fot. Facebook
Udostępnij:
Zima nam niestraszna - mogą zakrzyknąć piłkarki TME UKS SMS.

W pierwszym w tym roku towarzyskim meczu TME UKS SMS wygrał z liderem ekstraligi - Czarnymi 4:1 (2:1). Gole dla podopiecznych trenera Marka Chojnackiego zdobyły: Daria Kurzawa (12), Dominika Gąsieniec (17), Julia Mordel (48), Marta Miś (68). Gol dla Czarnych: Alicja Materek (38).

Skład - pierwsza połowa: Szperkowska - Enjo, Zieniewicz, Konat, Kurzawa - Gąsieniec, Achcińska, Grzybowska - Zbyrad - Filipczak, Rędzia; druga połowa: Macała - Jedlińska, Lichwa, Sokołowska, Piórkowska - Malesa, Miś, Krezyman - Markusheuskaya - Mordel, Dyśkowska. Trener Chojnacki

Czarni w składzie m.in. z Szymańską, Fischerovą, Wiankowską, Kostovą, Materek, Kaletką, Jędrzejewicz i Zubchyk.
Na profilu Czarnych na FB czytamy: W pierwszych 15 minutach ogromna przewaga łodzianek. Nasz zespół nie wychodzi z własnej połowy boiska.