Aleksiejs Visnakovs piłkarzem meczu z Jagiellonią

  Aleksiejs Visnakovs piłkarzem meczu z Jagiellonią

  Dariusz Kuczmera

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Aleksiejs Visnakovs piłkarzem meczu z Jagiellonią

  ©Krzysztof Szymczak

  Zdobywca bramki dla Widzewa w meczu z Jagiellonią Aleksejs Visnjakovs został uznany "Piłkarzem Meczu". Zawodnik ten z rąk europosłanki Joanny Skrzydlewskiej oraz zdobywcy bramki w meczu z Juventusem Andrzeja Grębosza odebrał zegarek oraz pamiątkową statuetkę.
  Aleksiejs Visnakovs piłkarzem meczu z Jagiellonią

  ©Krzysztof Szymczak

  To był jeden z przyjemniejszych momentów widowiska, bo strata zwycięstwa nieco przygnębiła łodzian. Ale jeszcze jest o co grać.

  Piłkarze Widzewa, podobnie jak inne drużyny ekstraklasy, mają wolny weekend. Nie zagrają spotkania o ligowe punkty, ale walczyć będą w sparingu. W piątek o godz. 18 zmierzą się w Kielcach z tamtejszą Koroną. Mecz na Arenie Kielc odbędzie się dokładnie o tej samej porze, jak mecz kolejnej, 7 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. 13 września, czyli także w piątek o 18 podopieczni trenera łodzian Radosława Mroczkowskiego zmierzą się u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

  Mecz z Podbeskidziem to tak naprawdę ostatnia prosta robota przed piłkarzami Widzewa. Później już tylko będzie trudniej: wyjazd do Piasta, u siebie Ruch, wyjazd do Lecha, u siebie Lechia, wyjazd do Zagłębia, u siebie Cracovia, wyjazd do Wisły, u siebie Pogoń. Trudno być optymistą zwłaszcza przed meczami wyjazdowymi.

  Widzew osiąga sukcesy na płaszczyźnie sponsorsko-partnerskiej. Oto właśnie restauracja "Montenegro", specjalizująca się w serwowaniu dań kuchni bałkańskiej, została nowym partnerem RTS Widzew Łódź. W ramach współpracy, na oficjalnej stronie klubu - widzew.pl oraz na widzewskim Facebooku pojawi się ekspozycja informacji o współpracy pomiędzy restauracją a klubem. Ponadto reklama restauracji Montenegro pojawi się na na bandach LED podczas meczów domowych Widzewa w rundzie jesiennej 2013.

  Restauracja "Montenegro" mieszcząca się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 51 zaprasza wszystkich kibiców na dania kuchni bałkańskiej.

  Korzyści z nawiązanej współpracy czerpać będą kibice. Fani posiadający karnety na rundę jesienną otrzymają w restauracji 5% rabatu. Na łódzkim rynku "Montenegro" funkcjonuje już od dłuższego czasu, a kibice Widzewa mogą w restauracji spotkać także swoich zawodników. Regularnie pojawia się w niej m.in. Veljko Batrović - mówi Dragan Popović, właściciel restauracji Montenegro.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Polecamy

  Menadżer Roku 2018

  Menadżer Roku 2018

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny