ANGLIA CHORWACJA wynik meczu [11.07.18] LIVE. Chorwacja Anglia online

(ww)
ANGLIA CHORWACJA NA ŻYWO
Chorwacja zagra w finale Mistrzostw Świata. Chorwacji pokonali Anglię 2:1! Wygrali zasłużenie.

CHORWACJA ANGLIA NA ŻYWO,

odśwież (wciśnij F5)

CHORWACJA

2

ANGLIA

1

Kiedy FINAŁ MUNDIALU? Kto gra w finale MŚ 2018?

KONIEC MECZU!!! Chorwacja wygrywa zasłużenie, była lepsza!

134' Teraz rzut wolny dla Anglii! Będzie szansa!
122' Faul i rzut wolny dla Chorwacji.
120' 4 doliczone minuty!
119' Modrić zszedł z boiska. Anglia przy piłce.
116' Strzał potężny ale bramkarz Anglii broni. Anglia w 10, jeden z zawodników kontuzjowany a limit zmian już wyczerpany.
115' Rzut rożny dla Chorwacji. Mandzikić schodzi, w jego miejsce Corluka.
113' Mandzukić faulowany w polu karnym Chorwacji.
111' Anglia teraz rusza do przodu, ale mecz!

109' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHORWACJI!!! MANDZUKIĆ!!!!!!

108' Rozović dostał idealne podanie i zmarnował znakomitą szansę na bramkę, uderzył bardzo niecelnie.
107' Rzut rożny dla Chorwacji.
106' Trwa druga połowa dogrywki! Anglia Chorwacja wciąż remis 1:1.

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI DOGRYWKI

106' Mandżukić wszedł w pole karne ale nie zdążył, zderzył się z bramkarzem i prawdopodobnie został poważnie kontuzjowany.
103' Teraz Anglia w ataku pozycyjnym.
101' Rebić schodzi, na boisku Kramarić. Rzut wolny dla Chorwacji.
99' Piłka wybita przez Chorwatów z linii bramkowej!
98' Rzut rożny dla Anglii.
96' Rebić fauluje i otrzymuje żółty kartonik.
94' Zmiana w Chorwacji. Strinic schodzi, na jego miejsce Pivarić.
93' Rebić fauluje na środku boiska. Strinić leży, chyba skurcze.
91' Dogrywka rozpoczęta! Chorwacja vs Anglia 1:1.

Rzut monetą i za chwilę rozpocznie się dogrywka meczu Anglia Chorwacja.

KONIEC DRUGIEJ POŁOWY! Mamy dogrywkę.

93' Spokojnie Chorwaci przy piłce.
91' Rzut wolny dla Anglii! Dośrodkowanie ale Kane nie trafia w piłkę.
90' Długo teraz rozgrywali Chorwaci, akcja zakończona strzałem ale bardzo niecelnie. 3 minuty doliczone.
86' Ładna akcja Chorwatów ale ostatnie podanie do wchodzącego Perisicia niecelne.
84' Perisić teraz do pustej bramki ale przestrzela! Pickford od bramki.
83' Mandzukić uderza i z trudem bramkarz Anglii
81' Teraz była znakomita szansa dla Chorwacji ale bramkarz angielski uprzedza zawodnika przeciwnej drużyny.
76' Chorwaci podbudowani atakują. Anglicy teraz bardzo cofnięci.
73' Rzut rożny dla Chorwacji. Dośrodkowanie, strzał zza pola karnego ale niecelnie. Od bramki Anglia.
72' Perisić strzela w słupek! Dobitka i bramkarz Anglii łapie.
71' Anglicy teraz przy piłce. Chorwacja Anglia 1:1.

68' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL PERISIĆ! Gol dla Chorwacji!

66' Przerwa w grze, leży na murawie Walker.
64' Chorwaci grają bardzo niedokładnie.
61' Rakitić zza pola karnego uderza ale wysoko nad bramką.
59' Rzut rożny dla Chorwatów. Modrić źle dośrodkowuje.
57' Idealne dośrodkowanie w pole karne Chorwacji ale nikt nie doszedł do piłki.
55' Rzut rożny dla Chorwacji. Faul w polu karnym i piłka dla Anglików.
53' Perisić dośrodkowuje ale bardzo niecelnie.
50' Chorwaci od początku aktywni ale dobrze w obronie Anglicy.
48' Żółta kartka dla Rebića. Faul w środku pola.
46' Chorwacja Anglia trwa druga połowa!

Koniec pierwszej połowy! Zapraszamy po przerwie.

45' Doliczona minuta.
43' Dośrodkowanie Chorwatów ale piłka wybita.
40' Chorwacja w ataku pozycyjnym. Ciężko im dzisiaj idzie rozgrywanie, jest dużo niedokładności w ich grze.
37' Teraz przewaga Anglii. Ich akcje są bardzo groźne.
Chorwacja Anglia na żywo, wynik meczu
35' Strzał tuż obok słupka! Uderzał Lingard.
33' Rzut rożny dla Chorwacji. Faul w polu karnym i piłka dla Anglii.
32' Faul Rakiticia na bramkarzu angielskim. Wciąż 1:0 dla Anglii.
30' Kane teraz sam na sam ale nie potrafił umieścić piłki w siatce.
27' Sterling faulowany. Rzut wolny dla Anglii i kolejna szansa.
Anglia Chorwacja stream, na żywo
22' Harry Kane na spalonym.
19' Perisić uderza ale obok bramki.
18' Chorwacja atakuje ale ciężko pod bramką Anglii.
14' Kolejny rzut rożny dla Anglii. Strzał z głowy ale obok słupka.
12' Rzut rożny dla Anglii.
8' Rzut rożny dla Chorwacji. Piłka jednak wybita. Anglicy w ataku pozycyjnym.
7' Anglicy teraz bardzo groźni z kontry.

5' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL TRIPPIER! Bezpośrednio z rzutu wolnego.

4' Rzut wolny dla Anglii, tuż przed polem karnym Chorwatów.
3' Początek bardzo nieśmiały z obu stron. W defensywie bardzo zachowawczo.
2' Po raz ósmy spotkały się obie reprezentacje. Chorwacja od początku prowadzi grę.
1' Mecz Chorwacja vs Anglia rozpoczęty! Gramy.

Przypominamy składy obu drużyn.
Anglia: Pickford - Walker, Stones, Maguire, Tripper, Young, Lingard, Henderson, Dele, Kane, Sterling
Chorwacja: Subasić - Vrsaljko, Strnić, Lovren, Vida, Rakitić, Modrić, Brozović, Perisić, Mandżukić, Rebić

19:57 Stadion w Łużnikach wypełniony po brzegi. Za chwilę mecz Chorwacja Anglia na żywo!

19:55 - Hymny obu państw. Najpierw Chorwacja, za chwilę Hymn Anglii.

19:53 - Anglia i Chorwacja już w tunelu. Za chwilę piłkarze wyjdą na murawę.

19:51 Piłkarze obu ekip już w blokach startowych. Kibice już na trybunach, szykuje się gorący wieczór. Zwycięzca zagra w finale z reprezentacją Francji.

19:50 - Kibice Anglii w swoim kraju już przygotowani na wielkie emocje. Za chwilę mecz Anglia Chorwacja.

19:40 - Reprezentacja Anglii i angielscy kibice czekają na finał MŚ już 52 lata!

CHORWACJA ANGLIA RELACJA NA ŻYWO

19:30 - Za trzydzieści minut mecz Anglia - Chorwacja. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO.

19:15 - Przed rozgrzewką piłkarze wyszli aby zapoznać się ze stanem murawy.

Godz. 19 - Podajemy składy na mecz Anglia - Chorwacja

18:40 Piłkarze już na stadionie. Mecz Anglia Chorwacja już o 20. Zostało niewiele czasu. Za chwilę rozgrzewka i zaczynamy relację LIVE.

18:10 - Droga na stadion po ulewie w Niżnym Nowogrodzie nie wytrzymała ulewy i uległa zniszczeniu.

17:30 - Chorwacja po raz drugi w historii awansowała do półfinału.

MECZ NA ŻYWO CHORWACJA ANGLIA

16:20 - Początek meczu Anglia Chorwacja o godzinie 20. Za chwilę podamy składy obu reprezentacji.

Godz. 16 - W Mistrzostwach Świata we Francji w 1998 roku reprezentacja Chorwacji zajęła 3 miejsce. Jak do tej pory był to najlepszy osiągnięty wynik Chorwatów jeśli chodzi o udział na mundialach.
Natomiast reprezentacja Anglii uniosła puchar MŚ tylko raz, a było to w odległych czasach, dokładnie w 1966 roku.

15:40 - Mecz Chorwacja Anglia rozegrany zostanie na stadionie Łużniki w Moskwie.

CHORWACJA ANGLIA RELACJA LIVE 11.07.18

15:30 Prezentujemy rezultaty obu ekip na Mundialu 2018. Chorwacja na mistrzostwach w Rosji póki co wypada rewelacyjnie. Grupę przeszła wręcz błyskawicznie. Anglia zakończyła zmagania na drugim miejscu doznając porażki z Belgią.

Szwecja - Anglia0:2

45' Rakitić teraz nie oddał strzału, była szansa.

15:15 - W obu ekipach między słupkami znakomici bramkarze. Chorwacja Danijel Subasic, w reprezentacji Anglii Jordan Pickford. Poniżej ich dotychczasowe statystyki.

Godz. 15 Dziś o godzinie 20 rozpocznie się drugi półfinał piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Wczoraj Francja pokonała po ciężkim meczu Belgię 1:0.Tutaj znajdziesz relację z tego meczu i zobaczysz jak wpadła zwycięska bramka dla trójkolorowych.