Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Ankietę Widzewa wypełniło już 4 tysiące osób. Ważne pytania o przyszłość klubu.

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Krzysztof Szymczak
Widzew zadaje kibicom ważne pytania o przyszłość klubu. Każdy może zabrać głos

Widzew Łódź zaprosił kibiców do udziału w ankiecie dotyczącej przyszłości klubu. To prawdopodobnie największe tego typu badanie opinii kibiców, które pokazuje jak ważna dla Widzewa jest współpraca z fanami. Przeprowadzenie ankiety jest również wyrazem solidarności całej społeczności zrzeszonej wokół klubu.
Mimo dopadających cały świat sportu trudności związanych z epidemią koronawirusa, klub z al. Piłsudskiego 138 nie marnuje czasu i wspólnie z kibicami aktywnie planuje przyszłość. Siłą Widzewa jest przede wszystkim jego społeczność - będący z zespołem na dobre i na złe, bijący kolejne rekordy sprzedaży karnetów i frekwencji meczowych wspaniali kibice, a także sponsorzy i partnerzy, którzy poza wsparciem finansowym również prywatnie kibicują klubowi. To właśnie ludzie tworzący widzewskie środowisko mają największy wpływ na jego przyszłość i wspólnie z nimi klub zamierza iść do przodu, stawiając kolejne ważne kroki na drodze rozwoju.
Dlatego w ważnych sprawach Widzew regularnie zwraca się do swoich fanów, by poznać ich opinie, a także umożliwić prezentowanie własnych pomysłów i preferowanych rozwiązań. Teraz uruchomiona została kolejna ważna ankieta (dostępna na stronie: http://ankieta.laczynaswidzew.pl/index.php/119264), w której każda zainteresowana osoba wypowiedzieć może się na tak istotne dla funkcjonowania klubu obszary, jak: polityka karnetowa w dobie koronawirusa i po nim, skuteczność i jakość kanałów komunikacji klubu czy znajomość środowiska biznesowego wokół klubu i możliwość jego współkształtowania.
Kompletną ankietę wypełniło już ponad 4 tysiące osób, potwierdzając żywe zainteresowanie losami klubu.
- W zarządzaniu klubem piłkarskim ważne jest zdecydowanie, determinacja i umiejętność wyraźnego komunikowania tego, co się robi i dlaczego. Ale trzeba też umieć uważnie słuchać i być otwartym na dialog. Ten klub to wspólna sprawa - kibiców, sponsorów, pracowników i władz. Widzew ma to szczęście, że ludzie wokół, całe środowisko to rozumie. Dlatego bardzo dziękujemy za zaangażowanie i troskę o klub - przyznaje prezes Martyna Pajączek.
Widzew chce być klubem, który będzie spełniać nadzieje i ambicje całego środowiska. Realizowane właśnie na niespotykaną w świecie sportu skalę badanie pozwoli fanom wyrazić swoje zdanie na ważne tematy związane z funkcjonowaniem klubu. Oddana do dyspozycji fanów ankieta to również ważne narzędzie, za pomocą którego tysiące regularnie zapełniających Serce Łodzi, kupujących karnety i uczestniczących w życiu społecznym widzewskiego środowiska kibiców mogą mieć realny wpływ na funkcjonowanie i przyszłość ukochanego klubu.

od 7 lat
Wideo

Marcin Nowak żużlowiec Texom Stali Rzeszów - 10. Sportowiec 2023 Roku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki