(ww)
Argentyna wygrywa z Nigerią i tym samy gra dalej! Argentyna - Nigeria 2:1

ARGENTYNA NIGERIA RELACJA NA ŻYWO. RELACJA LIVE MINUTA PO MINUCIE. SPRAWDŹ WYNIK MECZU

Już w czwartek mecz o honor Polska Japonia. Zobacz Film:

4 minuty doliczone!!!

87' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ARGENTYNY!!!!

Marcus Rojo strzelcem!
85' Strzał w boczną siatkę.
84' Faul przed polem karnym Argentyny i rzut wolny dla Nigerii.
82' Rzut rożny dla Argentyny.
80' Aguero za Tagliafico.
77' Nie ma rzutu karnego.
75' Rzut rożny dla Argentyny. Źle rozegrany. Chyba będzie karny dla Nigerii!
71' Uderzenie zza pola karnego Nigeryjczyka ale nad poprzeczką.
69' Rzut rożny dla Argentyny. Messi źle zagrywa ale wciąż są przy piłce. Nigeria się broni.
65' Banega fauluje w środku pola i otrzymuje żółtą kartkę.
62' Rzut rożny dla Argentyny. Di Maria niecelnie do Messiego.
60' Zmiana w Argentynie. Pavon za Pereza.
59' Mescherano teraz ograny jak dziecko i było groźnie pod bramką Argentyny.
55' Kolejny faul dla Nigerii. Dośrodkowanie ale nic z tego. Od bramki Argentyna.
52' Di Maria pada w polu karnym ale nie ma faulu. Sędzia nie dyktuje jedenastki.

51' GOOOOOOL Moses z karnego!

50' Rzut karny dla Nigerii! Mascherano fauluje w beznadziejnej sytuacji. Co on zrobił
48' Piłka wybita na rzut rożny.
47' Rojo fauluje i będzie rzut wolny dla Nigerii.
46' II połowa trwa. Zaczynamy.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.
Nigeria - Argentyna 0:1

47' Rzut wolny dla Nigerii! Bramkarz łapie.
45' Dwie minuty doliczone.
42' Ależ Argentyna walczy! Wciąż jednobramkowe prowadzenie Albicelestes.
38' Argentyna teraz ładnie rozklepała obronę Nigerii, zabrakło tylko celnego strzału.
34' Messi strzela i piłka uderza w słupek!
33' Messi zawiązuje buty, za chwilę odda strzał.
32' Di Maria wyszedł sam na sam i zostaje faulowany przed polem karnym. to powinna być czerwona kartka ale sędzia pokazuje żółty kartonik.
27' Idealne dogranie Messiego i Higuain sam na sam ale bramkarz broni. Teraz przerwa, bramkarz ucierpiał w zderzeniu.
22' Nigeria gra bojaźliwie. Argentyna rządzi na boisku.
20' Kolejny wolny dla Argentyny. Albicelestes atakują.
17' Rzut wolny dla Argentyny. Faul na Nigeryjczyku.

14' MESIIIIIIIIIIIIII! GOOOOOOOOOOOOOOL

Co za bramka, genialny Messi.

13' Mescherano popełnił straszny błąd, podał przeciwnikowi, poszła kontra ale w ostatniej chwili ten samo zawodnik wybija piłkę spod nóg Nigeryjczyka.
10' Ładna akcja Messiego ale obrońcy wybijają.
8' Akcja Argentyny, Tagliafico uderza ale w boczną siatkę.
7' Messi faulowany. Rzut wolny dla Nigeryjczyka. Bardzo brutalny faul a sędzia nie pokazuje kartki.
5' Di Maria ofiarnie doszedł do piłki ale sędzia pokazuje spalonego.
3' Argentyna prowadzi grę od samego początku.
NIGERIA ARGENTYNA NA ŻYWO
2' Pierwszy błąd ze strony Argentyny. Gorąca atmosfera na murawie i trybunach.
1' Mecz rozpoczęty. Nigeria vs Argentyna.

19:57 - Cały stadion wypełniony, zdecydowana większość fanów z Argentyny.

Zawodnicy wychodzą z tunelu. Za chwilę Hymny Argentyny i Nigerii.

19:53 - Dzisiejszy mecz Nigeria Argentyna rozgrywany jest w Petersburgu.

19:45 Argentyna Nigeria relacja LIVE. Zapraszamy. Piłkarze Argentyny już gotowi.

19:35 Trwa rozgrzewka obu drużyn. Reprezentacja Argentyna wyszła na przedmeczowy rozruch bardzo późno. Zapowiada się emocjonujące spotkanie. Wynik i relację z meczu grupy D pomiędzy Chorwacją i Islandią można śledzić tutaj - KLIKNIJ

19:20 - Ostatni raz obie drużyny Argentyny i Nigerii grały ze sobą rok temu. W tym towarzyskim spotkaniu Albicelestes przegrali z Nigerią 2:4.

Skład Argentyny:
Armani - Mercado, Otamendi, Marcos Rojo, Tagliafico, Enzo Perez, Mascherano, Ever Banega, Angel Di Maria, Leo Messi, Gonzalo Higuain

Skład Nigerii:
Uzoho - Balogun, Ekong, Omeruo, Idowu, Moses, Ndidi, Mikel, Etebo, Musa, Iheanacho

18:55 Piłkarze obu drużyn już na stadionie. Za godzinę mecz Nigeria - Argentyna!

18:10 - Argentyna nie wygrała w regulaminowym czasie gry w ostatnich czterech spotkaniach na Mistrzostwach Świata. Dzisiaj Albicelestes muszą zwyciężyć aby myśleć o dalszej grze na Mundialu 2018. To ich najdłuższa seria bez zwycięstwa w całej historii reprezentacyjnej.

17:50 - Zakończyły się spotkania w grupie C. Dania bezbramkowo zremisowała z Francją, a Australia przegrała z Peru 2:0. Do dalszej gry w Mundialu 2018 wchodzą Francja i Dania.

17:40 Kto dziś wygra? Argentyna czy Nigeria. Kto awansuje do kolejnych gier w Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji? Poniżej aktualna tabela grupy D. Mecz Argentyna Nigeria zacznie się o godz. 20. Zapraszamy na relację LIVE.

Grupa DPunktyMecze
1. Chorwacja62
2. Nigeria32
3. Islandia12
4. Argentyna12

Godz. 17:30 - Mecz Argentyna Nigeria rozpocznie się o godzinie 20. Zapraszamy na naszą relację, tutaj znajdziesz bieżące informacje przed meczem, składy obu drużyn, relację z meczu minuta po minucie, gole z meczu. Spotkanie Argentyna vs Nigeria o godz. 20.

Materiał oryginalny: Argentyna Nigeria wynik meczu 26.06.18. Sprawdź WYNIK MECZU online, transmisja na żywo, stream - Express Ilustrowany