Arka Gdynia Widzew Łódź na żywo. Wynik meczu Arka Widzew. Pierwsza porażka łodzian

Tomasz Jabłoński
Paweł Strzelecki
Arka Widzew - łodzianie liczą na 3 punkty
Arka Widzew - łodzianie liczą na 3 punkty Krzysztof Szymczak
Arka Widzew na żywo online. Wynik meczu Arka Widzew. O 20.30 piłkarze Widzewa rozpoczną w Gdyni mecz z miejscową Arką. Kibice Widzewa liczą na podtrzymanie świetnej passy łodzian i kolejne 3 punkty. Zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu Arka Widzew.

Arka Gdynia Widzew Łódź na żywo

Wynik meczu Arka Widzew 3:1

Koniec meczu Zasłużona porażka Widzewa
88 min Guzdek w dogdonej sytuacji nie zdołał pokonać bramkarza rywali
87 min Wrąbel znakomicie broni strzał Alemana
83 min sędzia nie pokazał drugiej żółtej kartki Michalskiemu, a powinien to zrobić
80 min po akcji prawą stronę skończył ją niechciany w Łodzi Czubak, który strzelił trzeciego gola
78 min Nunes powinien zdobyń gola, ale z pięciu metrśw posła piłkę pięć metrów obok słupka
73 min Guzdek za Gołębiowskiego, Nunes za Tomczyka
72 min żółta kartka dla Dejewskiego
69 min po idnywidualnej akcji i strzale w długi róg Kobacki wyprowadza Arkę na prowadzenie
68 min schodzą Tetteh i Letniowski. wchodzą Mucha i Danielak
66 min znakomita akcja Kasperkiewicza i Dei z Kobackijm, wycofana piłka do Marcusa, który strzelił nad poprzeczkę
64 min 4520 kibiców na trybunach. Nie ma fanów Widzewa
62 min Michalski faulował przy kontrze Alemana i zobaczył żółtą kartkę
60 min Letniowski z rzutu wolnego najpierw w mur, a potem obok słupka
58 min strzał Dei z 35 metrów obok słupka
53 min zdecydowana przewaga gdynian
51 min Deja trafia w mur
51 min faul Gołębiowskiego (żółta kartka) na KObackim tuż przed linią pola karnego
50 min Czubak nie zdążył do dobrej centry KObackiego
Druga połowa rozpoczęta W Arce za Bednarskiego Marcus
Przerwa. Widzew oddał inicjatywę i remisuje
45 min po centrze Adamskiego Kobacki zdobył wyrównującą bramkę
45 min strzał Alemana po indywidualnej akcji broni Wrąbel
40 min Aleman strzelił w iście rugbowym styłu, wysoko nad poprzeczkę
32 min po znakomicie rozegranym rzucie rożnym Czubak nie zdążył przyłożyć nogi po strzale Adamczyka i szansa dla Arki uciekła
30 min Arka częściej przy piłce, ale gra za wolno
24 min pierwsza składna akcja Arki. Strzał Alemana pewnie obronił Wrąbel
22 min po faulu żółta kartka dla Letniowskiego
21 min kontuzjowanego Kuna (staw skokowy) zmienił Michalski
15 min po oddaniu przez rywali piłki na własnym przedpolu trafiła ona Tomczyka, który strzelił obok słupka
10 min po akcji Kuna Valcarce po amatorsku wybijał na oślep piłkę pod nogi stojącego na 13 metrze Hanouska, który pewnym strzałem w róg zdobył bramkę
8 min po składnej akcji i dobrym podaniu Haniouska z ostrego kąta Tomczyk trafił w boczną siatkę
6 min coraz intensywniejszy deszcz
4 min żółta kartka dla Kasperkiwicza za faul na Kunie
3 min akcja Letniowski - Zieliński. Ten ostatni na spalonym
2 min seria niecelnych podań jednych i drugich
1 min Zaczynamy, Widzew na czarno
godz.20.25 Do tej pory odbyło się dwadzieścia sześć oficjalnych meczów pomiędzy Widzewem Łódź a Arką Gdynia. Co ciekawe, dokładnie połowa z nich kończyła się remisami, bardzo często bezbramkowymi. Tak samo było zresztą w ostatnim starciu tych drużyn, niespełna trzy miesiące temu Bilans meczów: 7 zwycięstw Widzewa, 13 remisów, 6 zwycięstw Arki. Bramki: 24:24.

godz. 20.15 Juliusz Letniowski po zakończeniu rocznego wypożyczenia z Lecha Poznań do Arki zdecydował się na przejście do Widzewa Łódź. Autor dziesięciu goli dla gdyńskiej jedenastki czeka ciągle na swoje pierwsze trafienie w łódzkich barwach.

godz. 20.03 Skład Widzewa Wrąbel – Stępiński, Dejewski, Nowak – Zieliński, Hanousek, Tetteh, Gołębiowski – Letniowski, Kun – Tomczyk
Po raz pierwszy od pierwszej minuty zagra Abdul Aziz Tetteh
3 mecze i 3 zwycięstwa to bilans Widzewa w obecnych rozgrywkach. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego nie ma się co dziwić, że kibice liczą na kolejny 3 punkty. Tym bardziej, że Arka nie zachwyca.

Od początku rozgrywek dobyła zaledwie cztery punkty i strzeliła dwie bramki. Piłkarze Arki nie poradzili sobie na własnym stadionie Zagłębiem i Chrobrym. Dopiero w ostatniej kolejce w meczu ze Stomilem udało im się zdobyć trzy punkty.

Zwycięską bramkę zdobył były zawodnik Widzewa Karol Czubak.