1/15
Legia Warszawa wygrała w Atenach z Atromitosem 2:0 i...

Oceny legionistów po meczu z Atromitosem w Atenach

Legia Warszawa wygrała w Atenach z Atromitosem 2:0 i awansował do czwartej rundy eliminacji Ligi Europy. Gole strzelili Paweł Stolarski i Walerian Gwilia, zdecydowanie najlepsi legioniści w środowym spotkaniu. Zobacz, jak oceniliśmy pozostałych graczy Aleksandara Vukovicia.

2/15
Piłkarze Atromitosu w pierwszej połowie ani razu nie...

Radosław Majecki - 4 (skala 1-6)

Piłkarze Atromitosu w pierwszej połowie ani razu nie sprawdzili go na serio. Jak strzelali, to niecelnie. Najbliższy był w poprzeczkę. Poza tym w jednej akcji skrócił kąt, a poza tym nieźle wprowadzał piłkę do gry. Po przerwie bez problemu kilka razy interweniował w łatwych sytuacjach oraz w jednej trudnej w końcówce rywalizacji.

3/15
Choć miał problemy z powstrzymaniem Manousosa, skrzydłowego...

Paweł Stolarski - 5

Choć miał problemy z powstrzymaniem Manousosa, skrzydłowego Atromitosu, ale i tak był jednym z najważniejszym legionistów na boisku. Udanie podłączał się do ataku, po jednej z takich akcji, w 29. minucie, strzelił gola zza pola karnego. W końcówce pierwszej połowy przeszkodził przeciwnikowi wbić piłkę do pustej bramki.

4/15
Bardzo pewny punkt w defensywie Legii. Wprawdzie rywal nie...

Artur Jędrzejczyk - 5

Bardzo pewny punkt w defensywie Legii. Wprawdzie rywal nie przeprowadzał huraganowych ataków, ale był nie do przejścia, nie było na niego mocnych także w powietrzu.