Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Bartłomiej Pawłowski strzelił pierwszą bramkę w Maladze! [FILM]

mek
Malaga CF
Bartłomiej Pawłowski strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach hiszpańskiej Malagi. Jego trafienie dało klubowi remis w spotkaniu z Realem Valladolid.

Podczas piątkowego meczu hiszpańskiej ekstraklasy z Realem Valladolid, Pawłowski wszedł na boisko dopiero w 72 minucie, zastępując Pedro Moralesa. Grająca na wyjeździe Malaga, przegrywała wówczas już 2:1 (bramkę dla Malagi zdobył w 24 min. Roque Santa Cruz, dla Realu strzelali Javi Guerra i Humberto Osorio).

Byłemu widzewiakowi potrzebne były zaledwie 4 minuty na strzelenie pięknego gola. Malaga ostatecznie zremisowała 2:2. Klub Bartłomieja Pawłowskiego zajmuje obecnie 8. miejsce w Primera Division.