Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Bartłomiej Pawłowski zadebiutował w Maladze

Michał Meksa
Bartłomiej Pawłowski
Bartłomiej Pawłowski Malaga CF
Bartłomiej Pawłowski, były zawodnik Widzewa Łódź, zaliczył swój pierwszy występ w hiszpańskiej Maladze. Malaga przegrała wyjazdowy sparing z Aston Villą 2:3, jednak Pawłowski rozegrał bardzo dobry mecz.

Bartłomiej Pawłowski rozegrał w sobotnim meczu pełne 90 minut, podczas których oddał kilka strzałów na bramkę.

Popisową akcję zaliczył w 42 minucie, gdy Malaga przegrywała już 0:3. Wyminął angielskich obrońców, a następnie podał przed bramkę. Grający w Aston Villi Jores Okore próbował przejąć podanie, w efekcie czego wbił piłkę do własnej bramki.

Po tej akcji, Malaga przystąpiła do odrabiania strat, jednak nie udało się doprowadzić do remisu. Hiszpanie przegrali ostatecznie 2:3, jednak Pawłowski został jednym z bohaterów tego spotkania. Jego postawą zachwyciła się m.in. redakcja gazety "Marca".

W najbliższą sobotę Malaga gra pierwszy w tym sezonie mecz ligowy. 17 sierpnia, o g. 23, drużyna zmierzy się z klubem Valencia CF.

Materiał oryginalny: Bartłomiej Pawłowski zadebiutował w Maladze - Dziennik Łódzki