BAYERN AJAX WYNIK. Liga Mistrzów BAYERN AJAX WYNIK MECZU 2.10.2018

(fed)
BAYERN AJAX, LIGA MISTRZÓW LIVE
BAYERN AJAX, LIGA MISTRZÓW LIVE East News
BAYERN AJAX NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Bayern - Ajax na żywo w internecie? We wtorek, 2 października, w fazie grupowej Ligi Mistrzów spotkają się zespoły Ajaksu Amsterdam i Bayernu Monachium. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Śledźcie z nami mecz Bayern Ajax live.

BAYERN AJAX, LIGA MISTRZÓW LIVE 2 października 2018!

Relacja na żywo. Wciśnij F5 by odświeżyć stronę!

Bayern Monachium

1

Ajax Amsterdam

1

Koniec spotkania. Bayern remisuje z Ajaksem 1:1

90+4' Koniec meczu!
90+3' Hummels zmieniony z powodu kontuzji. Za niego wchodzi Niklas.
90+2' Schone strzela z dystansu na bramkę Bayernu. Broni Neuer.
90+1' Martinez fauluje gracza Ajaksu.
90' Sędzia dolicza 4 minuty do regularnego czasu.
89' Blind strzela na bramkę Bayernu. Strzał zostaje jednak zablokowany.
86' Mueller strzela głową nad poprzeczką bramki Ajaksu.
85' Zmiana w Ajaksie: Dolberg za Neresa.
83' Rodriguez podaje w pole karne, jednak piłka zostaje przejęta przez obrońców.
78' Żółta kartka dla Rodrigueza za faul na rywalu.
77' Rodriguez strzela, jednak Onana staje na wysokości zadania.
76' Kimmich niecelnie strzela na bramkę Ajaksu.
75' Zmiana w Ajaksie. De Wit za Van de Beeka.
74' Kolejna zmiana w Bayernie. Schodzi Ribery. za niego Gnabry.
72' Van de Beek strzela na bramkę Bayernu. Niecelnie.
69' Alaba zagrywa w pole karne z rzutu wolnego. Jednak interweniują obrońcy Ajaksu.
67' Alcantara strzela na bramkę Ajaksu. Strzał mija jednak minimalnie bramkę.
66' Rzut rożny dla Bayernu. Rodriguez dośrodkowuje, jednak Lewandowski wybija piłkę nad poprzeczkę.
63' Alcantara dośrodkowuje w pole karne. Za mocno.
62' Zmiana w zespole Bayernu. Rodriguez za Robbena.
61' Alaba dośrodkowuje w pole karne, obrońcy wybijają piłkę.
59' Chwila przerwy na udzielenie pomocy medycznej Hummelsowi. Na szczęście jednak zawodnik nie odniósł poważnego urazu.
57' Główka Hummelsa wędruje nad poprzeczkę bramki Ajaksu.
55' Lewandowski trafia w mur.
55' Schone zagrywa ręką. Rzut wolny dla Bayernu.
53' Robben do Muellera. Ten strzela nad bramką.
51' Blind fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
50' Van de Beek na pozycji spalonej.
48' Tagliafico strzela na bramkę Bayernu. Ponownie na posterunku Neuer.
47' Tadic strzela w sam środek bramki Bayernu. Broni Neuer.
46' Zaczynamy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie

45+1' Sędzia kończy pierwszą połowę.
45' Ziyech dośrodkowuje. Do główki wyskakuje de Ligt. Jednak jego uderzenie mija bramkę.
44' Ziyech strzela na bramkę Bayernu, jednak Neuer broni.
42' Rzut rożny dla Bayernu. Alaba dośrodkowuje, jednak Hummels główkuje ponad poprzeczką.
40' Żółta kartka dla Martineza.
39' Kimmich dośrodkowuje z rożnego, jednak żaden zawodnik Bayernu nie dochodzi do piłki.
38' Lewandowski nie ma komu podać w pole karne. Rzut rożny dla Bayernu.
37' Martinez po dośrodkowaniu posyła piłkę nad poprzeczką Ajaksu.
37' Mueller próbuje coś zdziałać w polu karnym Ajaksu. Obrońcy wybijają piłkę. Rzut rożny dla Bayernu.
32' Martinez strzela na bramkę Ajaksu, piłka jednak minimalnie mija cel.
30' Kimmich fauluje gracza Ajaksu. Jednak piłkę z rzutu wolnego wybijają obrońcy Bayernu.
29' Lewandowski strzela na bramkę Ajaksu. Onana broni.
28' Ribery nie jest w stanie przechwycić podania. Piłka ląduje poza boiskiem.
22'**GOOOOL! AJAX Mazraoui trafia do bramki Bayernu! 21' Van de Beek fauluje rywala. Dostaje żółtą kartkę. 20' Ziyech strzela na bramkę Bayernu. Broni Neuer. 19' Strzał Muellera na bramkę Ajaksu. Broni Onana. 18' Mazraoui dośrodkowuje w pole karne Bayernu, ale piłka wylatuje poza boisko. 17' Tadic strzela, jednak za wysoko. 15' Co za szansa dla Bayernu. Lewandowski powstrzymany przez obrońców nie zdołał podać do Muellera. 12' Kimmich podaje w pole karne Ajaksu. Piłkę wybijają obrońcy. 11' Faul van de Beeka na jednym z zawodników Bayernu. 9' Lewandowski próbował przedryblować zawodników Ajaksu, ostatecznie piłka opuszcza boisko. 7' Rzut rożny dla Bayernu, jednak Kimmich za mocno dośrodkowuje. Od bramki Onana. 6' Próba gości. Schone wypuszcza piłkę, jednak podanie przejmuje obrońca. 5'**GOOOOOL! BAYERN. Hummels umieszcza piłkę w siatce po podaniu Robbena!
4' Obrońcy Ajaksu wybijają piłkę.
3' Robben strzela, jednak kapitalnie broni Onana. Rzut rożny dla Bayernu.
2' Ribery znalazł się przy piłce odbitej w polu karnym. Strzela, jednak niecelnie.
1' Zaczęli! Ajax rozpoczyna.

Za chwilę zaczynamy relację na żywo. Podajemy składy obu drużyn:

Bayern: Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba - Mueller, Martinez, Alcantara - Robben, Ribery, Lewandowski
Ajax: Onana - Tagiafico, Wober, deLight, Mazraoui - Blind, Schone, van de Beek - Neres, Tadic, Ziyech

Mecz Bayern - Ajax rozpocznie się we wtorek, 2 października, o godz. 21. Czy drużynie ze stolicy Bawarii uda się pokonać młody zespół Ajaksu? Czy Robert Lewandowski wpisze się na listę strzelców? O tym przekonamy się już wkrótce.

Bayern Monachium ma za sobą dwie niezbyt udane serie w Bundeslidze (remis i porażka). Z kolei Ajax wygrał dwa ostatnie mecze. Jaki będzie wynik bezpośredniego spotkania?

BAYERN AJAX LIVE, BAYERN AJAX NA ŻYWO

Mecz Bayern - Ajax na żywo obejrzeć można na Polsat Sport Premium 1. Początek transmisji o godz. 20.50. Komentować spotkanie będą Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Relację online z meczu Bayern - Ajax przeprowadzi też internetowe radio weszlo.fm.

Mecz Bayern - Ajax online zobaczyć można na platformie ipla.