Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Uradowani biegacze w centrum Łodzi. Piękna pani Łódź. Zdjęcia

Grzegorz Gałasiński, Dariusz Kuczmera
Nie milkną echa udanego 19. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Zobacz kolejną porcję zdjęć z trasy po centrum Łodzi.

Najlepszy wynik na 10-kilometrowej trasie i tym samym zwycięzcą imprezy został Mateusz Kaczor z klubu Rltl Zte Radom. 25-letni zawodnik uzyskał czas 29.42. Pozostałe miejsca na podium zajęli biegacze z Ukrainy: drugi był 30-letni Mykola Mevsha – czas 30.12, a trzeci Dmytro Didovodiuk – czas 30.19.
Najszybszą kobietą była Lilla Fisikovici z Mołdawii, która reprezentowała barwy LKB Rudnik. Uzyskała czas 32.52. W stawce open zajęła 14 miejsce. Druga była Aleksandra Brzezińska (MKL Toruń) - 33.31, a trzecia Natalija Semenovych (Ukraina) - 34.02.