Brawa dla pływaków. Siedem złotych medali Zuzanny

Nasi mistrzowie Wiktor Robak oraz Zuzanna Boruszewska
Pływanie. Osiem medali (7 złotych, 1 srebrny) zdobyli łódzcy niepełnosprawni pływacy podczas Letnich Mistrzostw Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych, które rozegrano w Drzonkowie koło Zielonej Góry.

Siedem złotych z ośmiu zdobyła etatowa reprezentantka Polski zawodniczka UKS SP 149 Łódź Zuzanna Boruszewska. Podopieczna Pauliny Zając oraz Danuty Jagiełło została również najlepszą zawodniczką w klasie S9 oraz całych mistrzostw.

Ósmy medal, medal srebrny dołożył podopieczny Zbigniewa Murasa, oraz Michała Zielińskiego zawodnik SSN Start Łódź Wiktor Robak na 400m stylem dowolnym. W klasyfikacji generalnej Wiktor zajął 4 miejsce w klasie S10, przegrywając zaledwie 10pk. brązowy medal... Srebrny medal jest to najwyższe osiągnięcie w historii klubu podczas mistrzostw seniorów.