Brazylia Belgia WYNIK MECZU 6 lipca 2018 r. BRAZYLIA BELGIA wynik. Ćwierćfinał MŚ 2018

(fed)
BRAZYLIA BELGIA NA ŻYWO. MECZ BRAZYLIA BELGIA ONLINE. RELACJA NA ŻYWO. BRAZYLIA BELGIA STREAM Paweł Janas/Bartek Syta
Brazylia Belgia wynik. W piątek, 6 lipca, na stadionie w Kazaniu, staną naprzeciwko siebie: Brazylia i Belgia. Wynik tego spotkania na naszej stronie.

BRAZYLIA BELGIA WYNIK

Brazylia

1

Belgia

2

Koniec! Belgia zagra z Francją w półfinale!

95' Rzut rożny dla Belgów.
94' Co za strzał Neymara. Jednak bramkarz wybija piłkę.
93' Hazard faulowany na połowie Brazylii.
91' Neymar przewrócił się w polu karnym, jednak karnego nie ma. Sędzia doliczył pięć minut.
89' Znów nie mogą przebić się Brazylijczycy przez świetną obronę Belgów.
88' Neymar wybiegł z piłką za linię końcową.
87' Tielemans wchodzi za Lukaku.
85' Fernandihno fauluje Hazarda.
84' Neymar do Coutinho, jednak ten strzelał wysoko nad bramką.
82' Zmiana w zespole Belgów. Schodzi Chadu. Wchodzi Vermaelen.
81' Ależ szansę na wyrównanie miał Augusto. Piłka o centymetry minęła słupek.
80' Rzut rożny dla Brazylii, ale piłką przejmująa Belgowie.
78' Szansa Neymara ale niewykorzystana.
77' Złapali wiatr w żagle Brazylijczycy. Marcelo wdzierał się w pole karne, ale piłka odskoczyła mu za linię końcową.
76'**GOOOOOL! Bramka dla Brazylii! Augusto! 74' Paulinho opuścił boisko. Za niego Augusto. 72' Strzelał z dystansu Fernandinho, ale z łatwością piłkę złapał Courtois. 71' Żółta kartka dla Mauniera za faul na Neymarze. 70' Przemknął prawą stroną Lukaku, jednak w ostatniej fazie za daleko wypuścił sobie piłkę. 66' Który to już raz Neymar leży na murawie? Łapie się za nogę, ale po chwili wstaje i biega bez trudu. 63' Brazylijczycy odbijają się od belgijskich obrońców jak od ściany! 62' Teraz Paulinho mógł strzelić, ale piłka zeszła mu ze stopy. 62' Mogło być 3:0! Hazard jednak nie wcelował do bramki! 60' Marcelo płasko zagrał w pole karne. Wybił piłkę obrońca. 58' Zmiana w zespole Brazylii. Schodzi Jesus, w jego miejsce Costa. 57' Jednak nie ma karnego. Gramy dalej! 56' Karny! G. Jesus faulowany w polu karnym. Weryfikuje to sędzia. 55' Paulinho szarżował w pole karne. Bez skutku. 52' Neymar upadł w polu karnym, nie ma jednak faulu. 51' Marcelo wstrzelił piłkę między linię obrony a bramkarza Belgów. Nikt jednak nie domknął akcji. 49' Lukaku próbował wejść z piłką do bramki, golkiper na to nie pozwolił. 48' Dziwnie niemrawa akcja Brazylijczyków w polu karnym Belgów. Neymar chyba nie wiedział, co zrobić z piłką. 47' Hazard miał teraz groźną sytuację w polu karnym Brazylijczyków, nie opanował jednak piłki. 45'** Zaczęli. Jedna zmiana w zespole Brazylii - Firmino za Williana.

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie

46' Neymar wbiegł w pole karne Belgów z piłką, wcześniej był jednak na spalonym.
46' Sędzia doliczył jedną minutę.
45' Belgowie jakby zamknęli na klucz swoje pole karne. Brazylijczycy nie są w stanie nic zrobić.
43' Willian podawał przy polu karnym Belgów do Neymara, jednak belgijski obrońca odebrał mu piłkę.
41' De Bruyne z wolnego tuż nad poprzeczką bramki Brazylijczyków.
40' Belgowie teraz próbują ataku pozycyjnego. Efekt: faul na De Bruyne przy polu karnym.
38' Groźna kontra Belgów. Lukaku jednak nieco się pogubił już w granicy pola karnego Brazylijczyków.
37' Coutinho z dystansu. Courtois broni.
37' Macello groźnie na bramkę Belgów. Udało się obronić.
36' Marcelo dośrodkowywał w pole karne do Jesusa, ten jednak niecelnie.
34' Nie spuszczają z tempa Belgowie. Nadal aktywni są pod polem karnym Brazylijczyków.
31'**GOOOOOOOOOL!!!! De Bruyne! Akcja z kontry Belgów i bramka na 2:0 po perfekcyjnym uderzeniu Belga! 31' Neymar dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale piłka wybita przez obrońców. 30' Dośrodkowanie Williana i zablokowany strzał Fernandinho. 28' Na murawie leżał Willian. Ale już wstał. 27' Chwila na uspokojenie gry. Tymczasem Neymar za linią boczną. Masażyści udzielają mu pomocy. 26' Marcelo groźnie strzelał z dystansu. Bramkarz Belgów piąstkował. 25' Brazylijczycy bez pomysłu na akcję ofensywną. 23' Znowu groźnie Belgowie. De Bruyne do Lukaku w polu karnym, w ostatniej chwili interweniował Silva. 21' Hazard do Meuniera w pole karne, tam jednak piłka odbiła się o nogi jednego z obrońców. 19' Coutinho strzelał po ziemi. Ale bramkarz bez problemu łapie piłkę. 18' Chadli ładnie wygrał walkę o piłkę przy polu karnym Brazylijczyków. Niestety, dośrodkowanie nieudane. 17' Wysoko grają teraz Brazylijczycy. 15' Willian strzelał na bramkę Belgów. Bramkarz piąstkował. 13'**GOOOOOOOOOL!!!! Bramka samobójcza i 1:0 dla Belgów! Piłka z dośrodkowania odbiła się o rękę Fernandinho.
13' Wreszcie jakaś próba Belgów. De Bruyne podawał do Fellainiego. Ten jednak strzelił za słabo. Róg dla Belgów.
11' Gabriel Jesus puścił się środkiem boiska, jednak nieudana próba podania. Piłkę przejmują Belgowie.
10' Ależ czarują Brazylijczycy! Napierw Couthinio, potem Paulinho dryblował w polu karnym Belgów. Róg dla Brazylii.
8' Błyskawiczna kontra Belgów, ale strzał na bramkę belgijskiego napastnika był niecelny.
8' To powinna być bramka! Po dośrodkowaniu Neymara piłka odbiła się od słupka.
7' Marcelo wywalczył rzut rożny dla Brazylii
6' Fellaini faulował Neymara koło środka boiska.
3' Strata Belgów na własnej połowie. Piłkę przejął Neymar, podał do Jesusa, ten oddał mu futbolówkę, ale wykończenie akcji nie wyszło brazylijskiemu gwiazdorowi. Piłka przeleciała nad bramką.
2' De Bruyne strzelał z dystansu. Niecelnie.
2' Za mocna piłka na skrzydło do Lukaku. Zawodnik nie zdążył dobiec do niej i wylądowała za linią końcową.
1' Zaczynamy! Od środka Brazylijczycy.

Godz. 19.57 Hymny obu państw. Za chwilę początek meczu!

Godz. 19.53 Piłkarze już wychodzą z tunelu!

Godz. 19.23 Formacje:

Godz. 19.00 Mamy składy:

Godz. 18.12 Brazylia - Belgia - to dla nich mecz o wszystko. Czekamy na składy obu zespołów.

Godz. 17.52 Francja wygrywa z Urugwajem. Teraz pozostaje jedno pytanie: kto zagra z Francuzami - Brazylia czy Belgia?

Godz. 17.40 Komu kibicujecie w dzisiejszym meczu? Piszcie w komentarzach!

Godz. 17.19 Toczy się już pierwszy mecz ćwierćfinałowy. Wygląda na to, że zwycięzca meczu Brazylia-Belgia zmierzy się jednak z Francuzami, którzy prowadzą z Urugwajem już 2:0

Mecz Brazylia - Belgia to drugi na tych mistrzostwach ćwierćfinał. Kto okaże się lepszy podczas tego spotkania? Oba zespoły pokazały, że należy się z nimi liczyć podczas tego turnieju. Brazylia z meczu na mecz pokazuje większą klasę i pewność zaś Belgia od samego początku turnieju jest przedmiotem zachwytów fanów piłki nożnej. O 20, na stadionie w Kazaniu zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu i wszystko stanie się jasne!

BRAZYLIA BELGIA: Gdzie oglądać

Mecz Brazylia - Belgia transmitowany będzie w TVP Sport oraz w TVP 1. Stream online z meczu Brazylia - Belgia zobaczymy na portalu sport.tvp.pl.

BRAZYLIA BELGIA: Prawdopodobne składy

Brazylia: Alisson - Fagner, Silva, Miranda, Marcelo - Paulinho, Fernandinho, Coutinho - Willian, Jesus, Neymar.

Belgia: Courtois - Alderweireld, Kompany, Vertonghen - Meunier, Witsel, De Bruyne, Carrasco - Mertens, E. Hazard – Lukaku.