Brutalne zabójstwo na Bałutach. 51-latek oskarżony o...

  Brutalne zabójstwo na Bałutach. 51-latek oskarżony o zamordowanie konkubiny

  mar

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Brutalne zabójstwo na Bałutach. 51-latek oskarżony o zamordowanie konkubiny
  51-letni łodzianin został oskarżony o znęcanie się nad 59-letnią konkubiną i jej brutalne zabójstwo. Do zbrodni miało dojść w nocy z 1 na 2 października w mieszkaniu przy ul. Głowackiego w Łodzi. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.
  Brutalne zabójstwo na Bałutach. 51-latek oskarżony o zamordowanie konkubiny
  2 października policjanci zostali powiadomieni o zgonie kobiety, której zwłoki znajdowały się w jednym z mieszkań przy ulicy Głowackiego. Na zwłokach widoczne były zasinienia i rany głowy. Kobieta zmarła najprawdopodobniej poprzedniej nocy. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli ślady krwi.

  W mieszkaniu obecny był konkubent kobiety. Mężczyzna twierdził, że nie było go w nocy w domu, a gdy wrócił rano, kobieta już nie żyła. Podawane przez niego alibi jednak się nie potwierdziło.

  Sekcja zwłok wykazała powstałe w różnym czasie, i występujące niemal na całym ciele, sińce i otarcia naskórka oraz rozległe obrażenia klatki piersiowej, w tym złamanie wszystkich żeber. To właśnie te obrażenia doprowadziły do śmierci kobiety.

  Konkubent kobiety został zatrzymany i przesłuchany. Wiele wskazuje na to, że kobieta była już wcześniej bita. Z relacji części przesłuchanych świadków wynika, że mogła być bita przez konkubenta nawet kilka razy w miesiącu. Aby zagłuszyć odgłosy bicia, 51-latek włączał głośną muzykę.

  Para była ze sobą od 7 lat. Mężczyzna był już wcześniej karany za spowodowanie u swojej konkubiny obrażeń ciała. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Masakra..

  a (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

  Łódź kreuje..


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zgroza

  ewa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Napewno zglaszala na policje. Ale tak wlasnie wyglada u nas ochrona kobiet przed bandziorami.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo