Budowlani Łódź - Impel Wrocław 2:3 [ZDJĘCIA]

Siatkarki Budowlanych Łódź przegrały w Atlas Arenie z drużyną Impelu Wrocław 2:3.

Impel to plejada gwiazd i drużyna gości lepsza była na początku meczu. Piewszego seta Impel wygrał z Budowlanymi 25:23, a drugiego 25:18.

Trzeciego seta Budowlani wygrali 25:16. Czwartego seta łodzianki zaczęły od prowadzenia 8:0! Później było 15:4. Wszyscy widzowie tego wyjątkowego meczu wiedzieli, że będzie piąty set! Łodzianki wygrały rekordowo wysoko 25:13.

W piątym secie łodzianki grały jak natchnione. Prowadziły 9:7. Później na tablicy wyników pojawiło się 11:10 dla łodzianek. Dwa kolejne punkty zdobyły siatkarki drużyny gości i łodzianki przegrywały 11:12. Dwa następne punkty zdobyli Budowlani - 13:12. Impel wyrównał na 13:13. Dwa następne punkty też zdobyły dziewczęta z Wrocławia. Szkoda! Ale siatkarki Budowlanych zasłużyły na wielkie brawa. Stworzyły swym kibiom wyjątkowy mecz.

Budowlani Łódź - Impel Wrocław 2:3 (23:25, 18:15, 25:16, 25:13, 13:15)

Budowlani: Pavla Vincourova 3, Daiana Muresan 16, Gabriela Polańska 14, Sylwia Pycia 12, Heike Beier 21, Ewelina Brzezińska 12, Dorota Medyńska (l) oraz Martyna Grajber i Magladena Woźniczka. Trenerzy: Jacek Pasiński, Błażej Krzyształowicz.