Budowlani Łódź - PGE Atom Trefl Sopot 0:3 [ZDJĘCIA]

Budowlani Łódź przegrali w poniedziałek w Atlas Arenie z PGE Atomem Trefl 0:3. Tylko w trzeciej partii łodzianki nawiązały walkę.

Niestety, nie udało się siatkarkom Budowlanych Łódź pokonać wyżej notowaną drużynę PGE Atom Trefl Sopot. Nie tylko łodzianki nie wygrały, ale po raz pierwszy w tym sezonie Orlen Ligi nie zdobyły ani jednego seta.

0:3 zdarzyło się po raz pierwszy w tym sezonie.

Sonja Popović zdobyła 16 punktów, Ewelina Sieczka - 13, a Natalia Skrzypkowska - 10. Z sześcioma punktami zakończyła mecz Gabriela Polańska, której występ stał pod znakiem zapytania. W trzecim secie łodzianki podjęły walkę, ale nie udało się.
MVP meczu została bardzo dobrze znana z występów w Budowlanych Łódź Katarzyna Zaroślińska.

Maciej Kosmol nie jest już trenerem siatkarek Sk bank Legionovii Legionowo - poinformował w poniedziałek występujący w ekstraklasie klub. Umowa z 32-letnim szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron. Nie podano jeszcze, kto go zastąpi. W komunikacie zarządu podano, że współpracę z Kosmolem zakończono w sobotę. Tego dnia jego podopieczne przegrały we własnej hali z Impelem Wrocław 1:3. Była to szósta porażka ekipy z Legionowa, która po dziewięciu kolejkach - z ośmioma punktami - zajmuje dziewiąte miejsce.