Burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa nie chce ujawnić e-maili komisji rewizyjnej
ryb
Zbyszek Rybczyński
Komisja rewizyjna skontrolowała kontakty wieluńskiego ratusza z firmą TergoPower.
Przypomnijmy, że firma chciała budować w mieście elektrociepłownię na słomę. Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa odmówił jednak pokazania e-maili w sprawie planu przestrzennego, utrzymując, że nie jest to informacja publiczna. Rada zgłosi sprawę do kolegium odwoławczego.
ZOBACZ |Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
W
Wieluniak
Majcher najgorszym burmistrzem Wielunia !!!!!!! Z pazerności chciał zlikwidować Dni Wielunia !!!! Dbał tylko o swoją rodzinkę a nie o miasto !!!! Nie głosuj na niego !!!!!
W
Wieluniak
A Majcher i tak nie ma szans na burmistrzowskie koryto bo był najgorszym burmistrzem w Wieluniu !!!