Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Burza w Łódzkiem 11.05.2018. Ostrzeżenie meteorologiczne IMGW dla Łódzkiego. Burze, grad, porywisty wiatr. Gdzie jest burza? [RADAR BURZOWY]

kos
Burza w Łodzi 11.05.2018
Burza w Łodzi 11.05.2018 aga
Burze z porywistym wiatrem zbliżają się do woj. łódzkiego. W piątek 11 maja Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa łódzkiego. Prognozowane są burze z gradem pierwszego stopnia. identyczne ostrzeżenie meteorologiczne wydano przed gradobiciem w Zgierzu, które spowodowało wiele szkód, a ulice Zgierza zamieniło w rwące potoki. Gdzie jest burza? Sprawdź na radarze burzowym.

Aktualizacja godz. 13.48

  • Pierwsze komórki konwekcyjne pojawiły się w powiatach Łowickim i Skierniewickim. Według danych radarowych miejscami występują opady 10-15 mm. Porywy wiatru do 40 km/h.
  • Komórki burzowe przemieszczają się w kierunku północno-wschodnim. Przewiduje się dalszy rozwój komórek burzowych; prognozowane opady 20-30 mm, lokalnie do 40 mm i wiatr w porywach do 80 km/h.


Aktualizacja godz. 15.30

Przez Łódź przeszła burza z ulewnym deszczem. Zalane zostały ulice Łodzi, dworzec Łódź Fabryczna, szkoła. Autobusy MPK Łódź jeździły opóźnione, a niektóre tramwaje w ogóle stanęły.

Burza z ulewą w Łodzi 11.05.2018

Niektóre ulice są zalane. Kierowcy na ul. Zielonej jeżdżą po chodnikach. Dostaliśmy od Czytelnika film, który pokazują lejącą się jak wodospad wodę z wiaduktu przy Zbiorczej.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BURZY 11.05.2018 W ŁODZI: Ulice Łodzi pod wodą. Zalany dworzec Łódź Fabryczna [ZDJĘCIA]

Burza w Łodzi 11.05.2018

Dostaliśmy informacje, że z powodu ulewy w Łodzi 11 maja zalany został dworzec Łódź Fabryczna. Wkrótce opublikujemy zdjęcia.

Burza w Łódzkiem 11 maja 2018. Ostrzeżenie meteorologiczne o burzy z gradem i porywistym wietrze

IMiGW ostrzega o groźnym froncie burzowym, który nad województwo łódzkiego napłynie już od południa w piątek 11 maja. Możliwa jest burza z gradem pierwszego stopnia. Burza o dokładnie takiej samej sile przeszła 3 maja nad Zgierzem, powodując zalania i wiele zniszczeń.

Zgierz po nawałnicy 3 maja 2018

Gradobicie 3 maja 2018 w Zgierzu. Przez kilkadziesiąt minut ...

W piątek 11 maja burza ma mieć taką samą siłę, a ostrzeżenie meteorologiczne dla woj. łódzkiego mówi także o gradzie i porywistym wietrze. Najbardziej zagrożona jest południowa część Łódzkiego.

Ostrzeżenie meteo: piątek, 11 maja dla Łódzkiego

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad. Istnieje prawdopodobieństwo 30% wystąpienia lokalnie opadów do 40 mm i porywów do 90 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska 90%

Prawdopodobieństwo burzy w Łódzkiem 11 maja określone zostało na 90 procent. Łódź burza może jednak ominąć.

Ostrzeżenie meteorologiczne dla Łódzkiego obowiązuje od godz. 12 do północy.

Burza w Łódzkiem 11.05.2018. Ostrzeżenie meteorologiczne IMGW dla Łódzkiego. Burze, grad, porywisty wiatr. Gdzie jest burza? [RADAR BURZOWY]
Pogodynka

Gdzie jest burza? Radar burzowy online. Mapa burzowa online [INTERAKTYWNA MAPA]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki