Business Run 2019. Najlepszy był Widzew - Razem Trenujemy Sport [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Urocze zawodniczki przed startem do biegu Business Run. Impreza charytatywna udała się znakomicie Krzysztof Szymczak
Biegi. Poland Business Run pomaga spełniać marzenia osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Bieg ma charakter rywalizacji sztafet złożonych z 5 zawodników - i odbywa się co roku jednocześnie w największych miastach Polski. Od pierwszej edycji udało się już zmienić życie 434 osób - finansując zakup protez, sprzętu medycznego oraz rehabilitację - tak organizatorzy piszą o biegu na FB.

W Łodzi zwyciężyła sztafeta Widzewa Łódź – Razem Trenujemy Sport. Starowała w składzie: Konrad Grzyb (czas 13:22), Sebastian Grabowski (13:25), Sebastian Szczególski (13:17), Igor Lewandowski (12:34), Robert Wójcik (13:10). Drugie miejsce zajęła sztafeta: Accenture Runners Club 6: Monika Kaczmarek (12:52), Krzysztof Krygier (12:16), Piotr Kędzia (13:06), Rafał Augustyniak (14:22), Adam Szyszka (14:36).

Dariusz Szelest (14:55 )

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Tomasz Osmulski (ABB Alex - TEAM I) – 11.37, drugi był Krzysztof Pietrzyk (Pralnia Kalorii Brzeziny) – 11.59, a trzeci Zbigniew Nowicki (RUN) - 12.12. Najlepsza wśród pań była Monika Kaczmarek (Accenture Runners Club 6) –12.52. Do mety dobiegło 2892 zawodników. Sklasyfikowanych zostało 575 sztafet. Zebrano ponad 200 tys. zł.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0