Camerimage z nagrodą marketingowców

  Camerimage z nagrodą marketingowców

  Łukasz Kaczyński

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Camerimage" otrzymał jedną z nagród Welcome Festival – Międzynarodowego Festiwalu Marketingu Miejsc. Nagrodę dyrektorowi festiwalu Markowi Żydowiczowi wręczył Grzegorz Schetyna podczas gali na Stadionie Narodowym.
  Camerimage z nagrodą marketingowców
  Nagrodami w konkursie towarzyszącym festiwalowi są Trójkąty Efektywności, wręczane organizatorom (samorządom, przedstawicielom lokalnego biznesu, uczelniom itp.) najlepszych projektów budujących markę danego miejsca. Fundacja Tumult, organizująca Camerimage, otrzymała jedną z trzech głównych nagród - Brązowy Trójkąt. Złoty Trójką otrzymał Urząd Miasta Lublin za Carnaval Sztuk-Mistrzów, Srebrny - Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego za stworzenie Industriady, unikatowego święta dziedzictwa przemysłowego.

  Za co nagroda?

  Jury konkursu podkreśliło, że Camerimage świetnie realizuje ideę integracji społecznej i biznesowej. Ranga festiwalowych wydarzeń i współpraca z lokalnymi instytucjami sprawiają, że Camerimage jest bardziej otwarty dla mieszkańców a goście festiwalu mogą dobrze poznać miasto.

  Werdykt brzmi ciekawie zwłaszcza w zestawieniu ze słowami prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, która w opublikowanym właśnie wywiadzie w "Kronice Miasta Łodzi", powiedziała, że "było to na pewno wydarzenie użyteczne do promocji miasta. Pojawiły się jednak uzasadnione głosy, że była to tak naprawdę impreza raczej elitarna, która niestety nie wciągała łodzian do współuczestnictwa".

  Podczas Welcome Festival spotykają się przedstawicieli administracji publicznej, biznesu, a także ekspertów z dziedziny marketingu, które zajmują się budowaniem marek miejsc. Ideą Welcome Festival jest przyczynianie się do rozwoju marek miejsc przez rozpowszechnianie tzw. Trójkąta Efektywności Brief, zakładającego współpracę administracji publicznej z uczelniami i biznesem.

  Jak czytamy na stronie Welome Festival, jury konkursu analizuje ocenę merytoryczną zgłoszeń biorąc pod uwagę m.in.
  - partnerstwo przy realizacji projektu,
  - jego kreatywność i i innowacyjność,
  - wpływ projektu na rozwój regionu,
  - sposoby realizacji wyznaczonych celów,
  - dobór efektywnych narzędzi i kanałów komunikacji,
  - stopień realizacji celu mierzony poprzez porównanie celów postawionych przed rozpoczęciem działania z wynikami uzyskanymi po jego realizacji.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Po raz kolejny widać , że Zdanowska działa politycznie a nie dla dobra Miasta. Wstyd!

  audytor (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 10

  Zdanowska krytykuje Camerimage, bo Żydowicz słusznie wytoczył jej proces o zniesławienie.Zdanowska oskarżyła go o działania na szkodę Łodzi. Złożyła doniesienie do ABW i prokuratury że Żydowicz...rozwiń całość

  Zdanowska krytykuje Camerimage, bo Żydowicz słusznie wytoczył jej proces o zniesławienie.Zdanowska oskarżyła go o działania na szkodę Łodzi. Złożyła doniesienie do ABW i prokuratury że Żydowicz podał nieprawdziwe dane do bilansu spółki CLC. Prokuratura stwierdziła, że zarzut jest bezzasadny. Badała sprawę przez pół roku!!! Powinna sie pani wstydzić pani Zdanowska! Dlaczego nie złozyła pani doniesienia w sprawie Walczaka (tego od Atlasa) który prowadził jako pełnomocnik prezydenta łodzi zadanie Specjalnej Strefy Sztuki. Jak wioadomo RIO stwierdziło złamnie prawa , a wydano na SSS ponad 20 mln złotych. I nie ma winnych! Nie ma żadnego wyjaśniania tego marnotrawstwa!!! Co gorsza pokazał się film " Tumult nad Łodzią", który raczej nie pozostawia wątpliwosi, że doszło do korupcji w EC1, a być może i w SSS i że Zdanowska związała się z osoba która sie dopuściła ustawiania przetargu na EC1, wychwala tego człowieka pomimo, że otrzymała od swego kolegi z PO (wiceprezydenta Magina) informację o wspomnianej ustawce.
  Pani Zdanowska teraz stara się umniejszać to co osiągnął Żydowicz, to czym naprawdę było Camerimage dla Łodzi, bo ma powiązania polityczno - biznesowe które konflikt z Zydowiczem odsłonił!
  Pani Prezydent ! Odrobiny uczciwości, przyzwoitości można sie chyba po pani spodziewać.
  Gdyby nie CAMERIMAGE i Żydowicz z Lynchem nie nyłoby ani rewiotalizacji EC1 , ani budowy Dworca Łódź Fabryczna.
  Powinna Pani przeprosić Żydowicza i Lyncha.
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bo Pani Prezydent tak myśli.

  Sprawdź (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 8

  Nic tu nie pomożemy. Pani Prezydent tak myśli i już. A że jest to myślenie prowincjonalne....
  Sami ją wybraliśmy. Niestety.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Psy szczekają a karawana idzie dalej i zbiera nagrody ...

  ecman (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 17 / 5

  Psy szczekają a karawana idzie dalej i zbiera nagrody ... Brawo Camerimage ...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo