9/10
Newcastle - Arsenal 4:4 (2011 r.).  Szybkie 3:0, a potem gol...

Newcastle - Arsenal 4:4 (2011 r.). Szybkie 3:0, a potem gol na 4:0 dla Arsenalu. Niektórzy kibice Newcastle opuszczali stadion już w 30. minucie. Po przerwie Sroki jednak się przebudziły, a gol dający punkt NUFC dał piękny, jak to mówią Anglicy, "screamer" Cheicka Tiote.

10/10
Manchester United - Bayern 2:1 (1999 r.) Szybki gol Bayernu,...

Manchester United - Bayern 2:1 (1999 r.) Szybki gol Bayernu, już w szóstej minucie. Później kilka szans na podwyższenie prowadzenia. Niemcy mieli pecha i byli nieskuteczni, to wszystko odwróciło się w doliczonym czasie gry. Gol, który dał wygraną Ligę Mistrzów w 1999 r. na Camp Nou w Barcelonie strzelił Ole Gunnar Solskjaer. Za tydzień wróci na Camp Nou - jako menedżer MU. A cały klub z Old Trafford świętuje 20-lecie jednego z najlepszych sezonów w historii klubu.