Cenne zwycięstwo siatkarzy PGE Skry Bełchatów dla losów PlusLigi i Pucharu Polski

MVP meczu został Karol Kłos (od prawej)
MVP meczu został Karol Kłos (od prawej) Fot. PGE Skra Bełchatów
Siatkówka. Szybko, łatwo i przyjemnie rozprawili się z drużyną Ślepska Suwałki siatkarze PGE Skry Bełchatów. Rośnie forma naszej drużyny.

Mecz z drużyną z Suwałk był łatwiutki w dwóch setach (wygranych do 17 i 15), ale trudny w drugiej partii (wygranej do 24). Goście mieli nawet piłkę setową przy stanie 24:23. Dusan Petković, Tylor Sander i skuteczny blok bełchatowian wybił rywalom z głowy marzenia o wygraniu seta. Wsumie gra trwała krótko – 79 minut. MVPmeczu został wybrany środkowy Karol Kłos.
To był również ważny mecz, jeśli chodzi o Puchar Polski! W przypadku wygranej uzyskałaby miejsce premiowane rozstawieniem w ćwierćfinale Pucharu Polski. I tak się stało.

PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0 (25:17, 26:24, 25:15)

PGESkra Bełchatów: Taylor Sander 13, Mateusz Bieniek 9, Dusan Petković 16, Milad Ebadipour 10, Karol Kłos 12, Grzegorz Łomacz 3, Kacper Piechocki (l) oraz Bartosz Filipiak. Trener: Mieszko Gogol.