Champion Team Łódź na mistrzostwach świata i w międzynarodowym turnieju

To był udany okres dla karateków klubu Champion-Team Łódź.

Karatecy Champion-Team Łódź wzięli udział w międzynarodowym turnieju Bushido Cup w Bydgoszczy. Na starcie stanęło 630 zawodników z 44 klubów z Polski i Włoch. Łódzki klub reprezentowali: Julia Lota, Karolina Orzechowska, Kasia Bernekier, Olga Kostrzewa, Eleonora Dubovska, Krzysztof Łabuz, Alek Kosiński, David Wojtczak-Matusiak, Dominik Kuświk, Igor Sidewicz oraz Tomek Janicki. Champion-Team uplasował się na ósmym miejscu w klasyfikacji medalowej turnieju zdobywając osiem medali (4 złote, 2 srebrne, 2 brązowe(, warto dodać ze nasi zawodnicy startują tylko w konkurencji kumite (walki).
7 miejsce Dominik Kuświk kumite ind. Kadetów - 57 kg;

Reprezentant Champion-Team startował także w mistrzostwach świata karate WKF Konya/Turcja. To była ogromna impreza z udziałem 105 państw i 1861 zawodników. Łódzki klub i Polskę reprezentował Kacper Wojciechowski w konkurencji kumite indywidualnym kadetów - 52 kg. Kacper nieznacznie przegrał swoją pierwszą walkę z reprezentantem Litwy.
Trenerami Klubu Champion-Team Łódź są Maciej Krochmalski i Witold Wojciechowski.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani