Chrobry Głogów lepszy od ŁKS. Łodzianie notują kolejną porażkę

(hof, ww)
W zaległym spotkaniu dwunastej kolejki piłkarskiej pierwszej ligi Chrobry pokonał w Głogowie 1:0 ŁKS. Spotkanie nie zachwyciło- a łodzianie wyraźnie zawiedli. Tak na dobrą sprawę podopieczni trenera Kibu Vicuny nie wypracowali klarownych sytuacji bramkowych. Wolne i schematyczne akcje ełkaesiaków nie mogły zrobić krzywdy gospodarzom. Kolejny raz wydaje się, że piłkarska pierwsza liga przerasta zawodowe możliwości hiszpańskiego trenera. ŁKS gra słabo i żadne czarowanie rzeczywistości tego nie zmieni.

CHROBRY GŁOGÓW - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA LIVE

strona wymaga odświeżania

CHROBRY GŁOGÓW1
ŁKS ŁÓDŹ0

90+5' Koniec spotkania, kolejna porażka
90+5' Kozioł ratuje ŁKS
90+4' Faulował Koprowski

90+3' Rożny dla ŁKS

90+2' ŁKS jeszcze próbuje
90' Doliczone pięć minut
89' Anemiczna główka Corrala

88' ŁKS ma coraz mniej czasu...
87' Żółta kartka dla Lorenc za faul taktyczny

86' Szczęście ŁKS, Kolenc w dobrej sytuacji przestrzelił
85' Nerwy w ŁKS, coraz więcej niecelnych zagrań
83' ŁKS ma coraz mniej czasu
81' Rzut rożny dla gospodarzy
80' Tosik miał szczęście, brzydko faulował, ale sędzia tylko pogroził palcem
78' Daminguez faulował rywala
77' ŁKS, jeśli chce powalczyć o korzystny wynik, musi wyraźnie przyspieszyć
75' Szeliga leży na boisku, ełkaesiak wstał, ale korzysta z pomocy lekarza
74' Rożny dla ŁKS, Pirulo z dystansu, ale obok słupka
73' Sporo chaosu w środku pola
71' Szeliga na pozycji spalonej
70' Tylko dwadzieścia minut na odrobienie strat
68' Faulowany bramkarz Chrobrego, jest lekarz na boisku
67' Zmiana w ŁKS, Corral za Ricardinho
66' ŁKS nadal bez pomysłu
64' Dwie zmiany w Chrobrym, z boiska schodzi Tupaj, na boisku pojawia się Bochnak, a za Lebedyńskiego jest Machaj.
63' Czy ŁKS będzie stać na odrobienie strat?
59' GOl dla gospodarzy. Pikę w siatce umieścił Piła. Kozioła, wybijał piłkę we własnym polu karny, ale ta trafiła pod nogi Piły, a ten technicznym. precyzyjnym strzałem umieścił ją w siatce
58' Spalony piłkarze Chrobrego
57' Znów nieudane rozpoczęcie akcji przez ełkaesiaków
55' Moreno w polu karnym Chrobrego... podał do bramkarza gospodarzy
54' Dominguez z dystansu strzelił sobie na wiwat
52' ŁKS stara się atakować, ale czyni to wolno, bardzo wolno

50' Faulował Dominguez
48' Dużo niedokładności w środku pola
46' Groźnie pod bramką ŁKS. Dobrze, że rywale mają rozregulowane celowniki

46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania, zmiany w ŁKS Tosik za Razwandowicza, Klimaczak za Bąkowicza. W Chrobrym za Turskiego Van der Heijden.
Koniec pierwszej części spotkania. Na razie trudno mówić o wielkich emocjach. ŁKS miał więcej z gry, ale nie przekładało się to na dobre sytuacje bramkowe.
45' Faul na Rozwandowiczu
44' Kolejne niecelne podanie przerwa akcję ŁKS
43' Gospodarze domagają się jedenastki, ale sędzia jest innego zdania
42' Tempo tego spotkania nie może zachwycać
41' Faulował Koprowski
40' Na boisku leżał Szeliga, ale obeszło się bez interwencji lekarza
39' Tym razem aut dla gospodarzy
37' Rzut rożny dla ełkaesiaków, ale nic z tego nie wynikło
35' Rożny dla gospodarzy
33' To powinien być gol dla ŁKS. Koprowski z czterech metrów głową przenosi piłkę nad poprzeczką
33' Kolejna akcja ŁKS, ale kolejny raz bez wykończenia strzałem
32' Faulowany Bąkowicz
30' Pierwszy groźny strzał Chrobrego, ale na szczęście dla ŁKS nieznacznie obok słupka
30' Gospodarze zaczynają atakować coraz śmielej

28' Dominguez fauluje rywala
27' Rożny dla ŁKS
25' Brakuje klarownych sytuacji bramkowych
24' Moreno strzelał z dystansu, ale niecelnie
23' Aut dla piłkarzy ŁKS
21' ŁKS rozpoczyna od własnej bramki

20' Po początkowej dominacji łodzian, gra się wyrównała
18' Radaszkiewicz na pozycji spalonej
17' Dużo niecelnych podań z obydwu stron
16' Aut dla ŁKS
15' ŁKS częściej przy piłce, ale brakuje ostatniego, celnego podania
13' Gospodarze sprawiają wrażenie, jakoby nie mieli ochoty na podjęcie otwartej walki z łodzianami
11' Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska
9' W tym okresie aktywniejszy ŁKS, ale nie przekłada się to na bramki
8' Nieporozumienie ełkaesiaków pod bramką Chrobrego.
6' Z ostrego kąta strzelał Ricardinho, ale bramkarz gospodarzy broni
5' Pierwszy strzał gospodarzy, ale wyraźnie na wiwat
4' Żółta kartka dla Bąkowicza, faulował rywala z tyłu
3' Radaszkiewicz faulował rywala
2' Aut dla gospodarzy
1' Sędzia rozpoczął spotkanie, dziś spotkanie bez VAR

Godz. 17.55 - Zaległy mecz 12. kolejki pierwszej ligi, Chrobry Głogów – ŁKS, poprowadzi Wojciech Krztoń, sędzia z Olsztyna

Godz. 17.50 - Na ławce rezerwowych ŁKS zasiądą: Michał Kot, Adrian Klimczak, Adam Marciniak, Jakub Tosik, Damian Nowacki, Marcel Wszołek, Maciej Wolski, Stipe Jurić, Samu Corral

Godz. 17.45 - ŁKS i Chrobry stracili tylko po 18 goli w tej rundzie. Mniej - 15 - ma liderująca w lidze Miedź Legnica, więc zmierzą się ze sobą jedne z najlepszych defensyw w pierwszej lidze.
Godz. 17.40 - Wyjściowa jedenastka gospodarzy: Leszczyński – Iłków-Gołąb, Michalec, Bougaidis, Ziemann – Rzuchowski, Kolenc – Tupaj, Lebedyński, Piła – Turski

Godz. 17.35 - Łodzianie w trzech ostatnich spotkaniach nie przegrali i nie stracili bramki. W tym czasie pokonali GKS Katowice 1:0, GKS Tychy 2:0 i zremisowali bezbramkowo ze Skrą Częstochowa. Trzeba kontynuować dobrą serię

Godz. 17.30 - Jedynym zawodnikiem grającym w obydwu u klubach jest Maksymilian Rozwandowicz. 27-letni defensywny piłkarz ŁKS w tym sezonie wystąpił w 15 meczach, w tym w 12 jako gracz wyjściowej jedenastki. Na swoim koncie ma jednego gola. W Chrobrym spędził rundę jesienną sezonu 2016/2017.
Godz. 17.21 - Dzisiejszy mecz, to potyczka jedenastej z siódmą drużyną piłkarskiej pierwszej ligi. Gospodarze mają 25 punktów, a goście z Łodzi wyprzedzają ich o cztery oczka
Godz. 17:11 - Skład ŁKS: Kozioł, Koprowski, Lorenc, Szeliga, Bąkowicz, Rozwandowicz, Dominguez, Ricardinho, Javi, Pirulo, Radaszkiewicz

Godz. 16:40 - Dzisiaj w Głogowie „Rycerzom Wiosny” nie pomoże Jan Sobociński, który w niedawnym spotkaniu ze Skrą Częstochowa został ukarany czwartą żółtą kartką. Na zbyt ostrą grę muszą zaś uważać Maciej Wolski i Oskar Koprowski. Jeśli i im przytrafi się upomnienie, nie zagrają w sobotę z Puszczą. Podobnie, jak Maciej Dąbrowski, choć jego występ jest niemal niemożliwy (kontuzja). Wracają Pirulo, Jakub Tosik i Bartosz Szeliga.

Godz. 16.30 - Dziś o 18 pierwszoligowi piłkarze ŁKS rozpoczną mecz z Chrobrym w Głogowie. Spotkanie na Dolnym Śląsku zapowiada się naprawdę niezwykle interesująco. Zwycięstwo Łódzkiego Klubu Sportowego może dać duży awans w tabeli I ligi. Poniżej aktualna tabela I ligi...