Chrobry Widzew na żywo. Chrobry Widzew 0:0 - mecz do zapomnienia

pas
Chrobry Widzew - czy łodzianie zwyciężą na trudnym terenie?
Chrobry Widzew - czy łodzianie zwyciężą na trudnym terenie? Polskapress
Chrobry Głogów Widzew Łódź na żywo. W niedzielę o godzinie 15 Widzew gra z Chrobrym. To ostatni mecz łodzian w tym roku. Fani liczą, że Widzew pokona Chrobrego i umocni się na pozycji wicelidera rozgrywek przed zimową przerwą. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chrobry Widzew.

Chrobry Widzew na żywo online

Wynik meczu Chrobry Widzew 0:0
Koniec Podział punktów w meczu do jak najszybszego zapomnienia
93 min Wrąbel blokuje strzał Bochnaka
92 min atakuje Chrobry, ale bez pomysłu
90 min doliczone cztery minuty
90 min Michalski zmienia Kitę
89 min obie druyny pilnują wyniku?
86 min więcej strat niż grania
84 min dziesięciu widzewiaków za linią piłki, łodzianie si bronią
82 min sturpocentowa sytuacja Tomczyka. Po dokładnej centrze Kity z 7 metrów napastnik główkował obok słupka
79 min po centrze z rogu Gołębiowskiego Tomczyk słabo główkował w ręce bramkarza
78 min strzał Kity panu Bogu w okno
76 min po ataku Tomczyka z bólu zwija się Leszczyński
74 min Tomczyk zmienia Guzdka
72 min po kontrze Dziąbek obok słupka
70 min chaotyczna gra w środku pola
68 min** Mucha za Letniowskiego, Gołębiowski za Danielaka
66 min Kita z dystansu nad poprzeczkę
63 min Widzew za czytelnie rozgrywa piłkę w środku pola
59 min Ilków Gołąb z dystansu wysoko nad poprzeczkę
58 min żółta kartka dla Tanżny, zmian w Chrobrym Dzibek za Piłę
56 min po centrze Machaja bliski samobója Nowak
55 min akcje ofensywne łodzian napędza Kita
50 min po faulu Guzdek ujrzał żółtą kartkę
49 min Widzew cały czas na przedpolu głogowian
47 min po strzale Kity Michale wybija piłkę na rzut rożny
46 min zaczynamy drugą połowę. Zmiana w Widzewie Kita za Villanuevę
Koniec pierwszej połowy Widzew lepszy, ale najgroźniejszą sytuację wypracowali gospodarze
44 min po składnej akcji strzał Machaja obok słupka
43 min po strzale z dystansu Rzuchowskiego piłkę łapie Wrąbel
41 min strzał Letniowskiego z dystansu nad poprzeczkę
38 min po centrze Machaja Rzuchowski głwkował w ręce Wrąbla
35 min w odpowiedzi po główce Gudzka piękną paradą popisał się Leszczyński
34 min Chrobry o kkrok od gola. Po centrze Ilkowa - Gołąba, próbujcy główkować do pustej bramki Piła minął się z piłką
33 min Widzew jest lepszy piłkarsko, ale niewiele z tego wynika
28 min po podaniu Hanouska Viilanueva trafił w bramkarza
25 min Widzew ma przewagę, ale brakuje dokładnego ostatniego podania
21 min zamieszanie w polu bramkowym Chrobrego, ale gospodarze wybijaj piłkę
19 min po centrze ani Kun, ani Guzdek nie byli w stane umieścić piłki w siatce
17 min składną akcję łodzian, kończy strzałem Guzdek, broni Leszczyński
17 min Daneilak wzdłuż linii bramkowej. Najszybszy Leszczyński
16 min uderzenie z ostrgo kąta Piły. Broni Wrąbel
15 min bardzo dobre prostpadłe podanie nie dotarło do Bochnaka
14 min pierwszy celny strzał. Uderzenie Ziemanna z 35 metrów nie mogła zaskoczyć Wrąbla
12 min wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy. Piłka w rękach bramkarza Leszczyńskiego
11 min nieduany strzał Machaja
10 min Vllanueva nie opanował piłki w polu karnym
7 min ostrożna gra obu drużyn
5 min Danielak nie opanował piłki w polu karnym
4 min mgła być groźna kontra, ale Letniowski się pogubił
2 min Głośni kibice Widzewa na trybunach
1 min Widzew na czerwono, Chrobry na biało. Zaczynamy. Mecz prowadzi Tomasz Marciniak z Płocka. Jedną z aystentek jest Paulina Baranowska
Godz.14.55 W niedzielę rano rozegranie meczu było mocno zagrożone, a to z uwagi na obfite opady śniegu w Głogowie. Gospodarzom udało sią przygotować płytę boiska tak, że nadawała się ona do ligowej gry
Godz. 14.50 Rywal Widzewiaków zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli, a na koncie ma 28 punktów. W zespole trenera Ivana Djurdjevicia nie zobaczymy Mikołaja Lebedyńskiego, najlepszego strzelca drużyny z pięcioma golami na koncie, który doznał urazu nosa w meczu z ŁKS (1:0). Do kadr wrócił óci natomiast pauzujący za kartki Piotr Mandrysz. Łodzianie na pewno zwrócą uwagę na pomocnika Dominika Piłę, młodzieżowca Chrobrego mającego w dorobku 5 asyst. Chrobry może pochwalić się drugą najszczelniejszą defensywą zaplecza PKO BP Ekstraklasy, w czym duża zasługa bramkarza Rafała Leszczyńskiego
Godz. 14.43 Drużyny Chrobrego i Widzewa w historii grały ze sobą pięciokrotnie. Dwa razy górą był Widzew, raz był remis, a dwa razy wygrał Chrobry. I to ważne, głogowianie dwukrotnie zwyciężyli na swoim stadionie. To oznacza, że Widzew nigdy tam nie wygrał. Bilans bramek 7-6 dla Chrobrego.

Składy drużyn:
Widzew:
Wrąbel – Stępiński, Nowak, Tanżyna – Zieliński, Hanousek, Letniowski, Kun – Danielak, Villanueva – Guzdek
Chrobry:
Leszczyński – Ilków-Gołąb, Michalec, Bougaidis, Ziemann – Rzuchowski, Kolenc – Bochnak, Machaj, Piła – Van der Heijden

To na pewno nie będzie łatwe spotkanie dla Widzewa. Chrobry w końcówce rozgrywek spisuje się bardzo dobrze. Piłkarze z Głogowa w ostatnich 5 meczach aż 4 razy zwyciężali - niedawno pokonali ŁKS. Przed łodzianami więc ciężki bój, ale gdy marzy się o grze w ekstraklasie, trzeba zbierać punkty również na trudnym terenie.

W pierwszym meczu rozegranym w Łodzi w sierpniu sukces też nie przyszedł Widzewowi łatwo. Pokonał Chrobrego 2:0 po golu samobójczym na początku spotkania i bramce Bartosza Guzdka w doliczonym czasie gry.

Chrobry Widzew na żywo od godziny 15. Zapraszamy na naszą relację od godziny 14.45