CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE

  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE

  red

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE MAGILIANA SOSNOWIEC MAGDA GESSLER W CIBO PAZZESCO
  1/7
  przejdź do galerii

  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE MAGILIANA SOSNOWIEC MAGDA GESSLER W CIBO PAZZESCO ©Stefan Kowalski

  CIBO PAZZESCO to nowa nazwa restauracji w Sosnowcu, która przeszła Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. Jesteście ciekawi jak zmieniła się restauracja Magiliana po odwiedzinach Magdy Gessler i ekipy programu Kuchenne rewolucje? Czy Cibo Pazzesco zacznie przyciągać gości? Dowiecie się już w czwartek, 12 października, o godz. 21.30 na antenie TVN. CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC, KUCHENNE REWOLUCJE MAGILIANA SOSNOWIEC.

  Sonda

  CZY PODOBA CI SIĘ PROGRAM "KUCHENNE REWOLUCJE"

  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE MAGILIANA SOSNOWIEC MAGDA GESSLER W CIBO PAZZESCO KUCHENNE REWOLUCJE PROGRAM TV KUCHENNE REWOLUCJE W SOSNOWCU  CIBO PAZZESCO to nowa nazwa restauracji w Sosnowcu znanej wcześniej jako Magiliana. Przed Kuchennymi rewolucjami w Magilianie serwowano głownie pizzę. Skąd pomysł na taką właśnie knajpę w osiedlu w Sosnowcu? Marcina, właściciela pizzerii, zachwyciły pizzerię, które widywał podczas wizyt w Neapolu.

  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC MAGILIANA SOSNOWIEC MAGDA GESSLER W CIBO PAZZESCO REWOLUCJE W SOSNOWCU  Jako zawodowy kierowca często podróżował do Włoch, a co za tym idzie rozsmakował się we włoskiej pizzy.


  CIBO SOSNOWIEC  Wzięli wspólnie kredyt i kupili wolno stojący budynek na jednym z sosnowskich osiedli. Nazwę - Magiliana, Marcin zapamiętał ze swoich podróży po Rzymie metrem. Magiliana to nazwa stacji metra. Jak udała im się wspólna inwestycja?  Skoro Marcin i Iwona potrzebowali pomocy Magdy Gessler i jej Kuchennych Rewolucji, można podejrzewać, że nie najlepiej. Widzowie TVN przekonają się o tym o godz. 21.30.

  MAGILIANA SOSNOWIEC  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE MAGILIANA SOSNOWIEC MAGDA GESSLER W CIBO PAZZESCO KUCHENNE REWOLUCJE PROGRAM TV KUCHENNE REWOLUCJE W SOSNOWCU  Po Kuchennych Rewolucjach Magiliana zamieniła się w Cibo Pazzesco, czyli Szalone Jedzenie. Magda Gessler zmieniła oczywiście menu i wystrój. Restauracja Cibo Pazzesco nadal serwuje włoską kuchnię, ale ma zupełnie inne menu.

  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE MAGILIANA SOSNOWIEC MAGDA GESSLER W CIBO PAZZESCO KUCHENNE REWOLUCJE PROGRAM TV KUCHENNE REWOLUCJE W SOSNOWCU


  Goście mogą zjeść 14 rodzajów pizzy w cenach od 18 złotych za margheritę do 31 złotych za pizzę Romę. Poza pizzą Cibo Pazzesco serwuje dwa rodzaje sałatek, panini w trzech rodzajach oraz makarony podane na 4 sposoby. Na kolację podaną na zakończenie Kuchennych Rewolucji Magda Gessler zaproponowała m.in. rosół z kluseczkami parmazenu i pizza o nazwie CIBO PAZZESCO.

  MAGILIANA SOSNOWIEC  STARA ŁAŹNIA TARNÓW KUCHENNE REWOLUCJE [MENU, CENY, OPINIE] STARA ŁAŻNIA  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE. MAGILIANA ZMIENIŁA SIĘ W CIBO PAZZESCO KUCHENNE REWOLUCJE PROGRAM TV KUCHENNE REWOLUCJE W SOSNOWCU  Jak zmieniła się pizzeria Magiliana po Kuchennych Rewolucjach? Cibo Pazzesco to nie tylko nowa nazwa, nowe menu, ale także zupełnie nowy wystrój. W restauracji stanęły drewniane stoły i krzesła, a na nich - pasiaste obrusy i niebieskie podkładki pod talerze. Jak wiemy, Magda Gessler uwielbia bawić się kolorami. Poza niebieskim postawiła także na kolor żółty. W niebieskich wazonach pojawiły się żółte kwiaty. Restauracja Magiliana zmieniła się także na zewnątrz. Na starym żółtym murze można podziwiać graffiti namalowane przez mieszkańców. Żółty mur przyozdobiły składniki z których przygotowuje się pizzę.  MAGILIANA SOSNOWIEC  A jak Cibo Pazzesco oceniają mieszkańcy Sosnowca? Czy podoba im się Magiliana po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler?

  Brawa za odwagę dla właścicieli Cibo Pazzesco, że postanowili otworzyć restaurację na wysokim poziomie na zwykłym osiedlu. Oby tylko utrzymali poziom bo jest dobrze. Nie wiem jak było przed Rewolucjami, ale obecnie pizza jest wybitna (jadłem Margerite Buffala). Taka ma właśnie być pizza: wspaniale ciasto, genialne rogi pizzy, bardzo dobre składniki, świetny sos pomidorowy. Jeśli komuś to nie smakuje, to po prostu nie ma jeszcze wyrobionego gustu chyba. Makarony też dobre, obsługa miła a ceny bardzo przystępne. Brawo i powodzenia - ocenił pan Damian  MAGILIANA SOSNOWIEC  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE W SOSNOWCU  Po zmianach pizza jeszcze lepsza niż była i w mojej ocenie lepsza niż te, które udało mi się jeść we Włoszech - tam wszystko jest w mące. Ceny nieco wyższe ale podniebienie od razu rozumie dlaczego, bo naprawdę da się odczuć jakość produktów, która w mojej ocenie stoi na wysokim poziomie - i mam nadzieję, że tak to zostanie. Bułeczka na przystawkę rewelacyjna , panini nie mam porównania ale mi smakowało. Jeśli komuś tutaj nie smakuje pizza to musi mieć po prostu wypaczony smak papapedro z biedronki - tak ocenił Cibo Pazzesco po Kuchennych Rewolucjach pan Artur

  RESTAURACJA UTARTE CHRZANÓW. KUCHENNE REWOLUCJE CHRZANÓW. STARE MURY UTARTE KUCHENNE REWOLUCJE


  CIBO PAZZESCO SOSNOWIEC

  NIE LADA RYBA OLSZTYN zamiast tawerny PIRAT. NIE LADA RYBA KUCHENNE REWOLUCJE [MENU, CENY, OPINIE]

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Zdjęcie autora komentarza
  kuchenne rewolucje cibo sosnowiec

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

  CIBO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE

  Zdjęcie autora komentarza
  CIBO SOSNOWIEC

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

  CIBO SOSNOWIEC KUCHENNE REWOLUCJE KTOŚ już tam jadł?

  Zdjęcie autora komentarza
  kuchenne rewolucje sosnowiec

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 3

  cibo sosnowiec

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo