Pikieta odbyła się w środę, 17 stycznia, na pl. Wolności w Łodzi. Protestujący wyszli na ulicę, by wyrazić swoje niezadowolenie z powodu odrzucenia przez posłów obywatelskiego projektu liberalizującego prawo aborcyjne. Uczestnicy pikiety zwracali uwagę, że projekt został odrzucony nie tylko za sprawą posłów PiS, ale także przy udziale niektórych posłów opozycji. Ich podobizny można było zobaczyć na trzymanych przez protestujących kartkach.

- Spotykamy się nie tylko w proteście, ale po to, żeby porozmawiać o tym, co planujemy - można było przeczytać w mediach społecznościowych przed pikietą. - Policzyć się do organizowania się. Podzielić robotą, bo najcięższe czasy przed nami, a polegać możemy tylko na sobie. Zbudować i odbudować sieć edukacji obywatelskiej i wzajemnego wsparcia. Porozmawiać o tym, co zrobić, nie tylko żeby odzyskać Polskę dla nas – obywatelek i obywateli, ale żeby ona była dla wszystkich.

ŻYCZENIA DLA DZIADKA. Najlepsze życzenia na Dzień Dziadka. Wierszyki dla Dziadka. Życzenia SMS na Dzień Dziadka. Dzień Dziadka: życzenia

Życzenia dla babci, wierszyki dla babci, wierszyki na Dzień Babci [Dzień Babci - życzenia, wierszyki]

Wierszyki na Dzień Babci. Dzień Babci - życzenia, wierszyki. Złóż życzenia na Dzień Babci

Urlop 2018: nowe przepisy, dni wolne 2018 [ZOBACZ, JAKIE ZMIANY WPROWADZĄ W PRZEPISACH]

Popek w programie "Taniec z gwiazdami". Taniec z gwiazdami wraca wiosną na antenę. Sprawdź, z kim zatańczy Popek