CZŁOWIEK ROKU 2017 | Mamy kilkuset kandydatów. Nominujcie najlepszych

Akcja specjalna CZŁOWIEK ROKU 2017
Na nominacje kandydatów do prestiżowego tytułu Człowieka Roku 2017 czekamy do 23 stycznia. Wypełnijcie krótkie zgłoszenie

Przybywa nominowanych w naszym plebiscycie Człowiek Roku 2017. Dzięki zgłoszeniom od naszych Czytelników mamy już kilkuset kandydatów z całego województwa łódzkiego.

Czekamy jednak na kolejne Państwa nominacje. Będziemy je przyjmowali do 23 stycznia. Lepiej jednak nie zwlekać i zgłosić swojego kandydata od razu.

KLIKNIJ i zgłoś kandydata

– Zgłoszenia kandydatów od naszych Czytelników są dla nas bardzo ważne. Zachęcam Państwa, żebyśmy wspólnie docenili ludzi nietuzinkowych, pomysłowych i ciekawych, którzy robią fajne rzeczy i są godni naśladowania. Wspólnie uhonorujmy i wyróżnijmy tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel – mówi Marcin Kowalczyk, redaktor naczelny „Dziennika Łódzkiego”.

W tym prestiżowym plebiscycie nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna, biznes i kultura. Jeśli zatem znasz kogoś wyjątkowego, kto wyróżnia się działalnością albo nietuzinkową postawą w swoim środowisku, wybierz kategorię i nominuj go do prestiżowego tytułu.

Człowieka Roku 2017 w województwie łódzkim wybierzemy głosami Czytelników i Internautów. Zgłaszając kandydatów do plebiscytu, należy podać uzasadnienie nominacji. Zależy nam, żeby docenić tych ludzi przede wszystkim za działania, które kandydaci prowadzili w roku 2017. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że jest wiele osób, które są aktywne od lat i w roku 2017 po prostu kontynuowały lub zakończyły swoje projekty. Dlatego w każdej kategorii można wskazać również takie osoby.

Plebiscyt będzie rozgrywany dwuetapowo. Najpierw wybieramy Człowieka Roku 2017 w każdej z czterech kategorii na poziomie powiatu. Do etapu wojewódzkiego zostaną zakwalifikowani ci, którzy uzyskają największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach w swoich powiatach. Z każdego powiatu do etapu wojewódzkiego przejdzie zwycięzca głosowania.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki