Człowiek roku 2017. Sprawdź kto prowadzi w plebiscycie Dziennika Łódzkiego

Dariusz Gabryelski
Dariusz Gabryelski
Człowiek Roku 2017.
Człowiek Roku 2017.
Udostępnij:
Joanna Skrzydlewska, wicemarszałek województwa łódzkiego, została liderką naszego plebiscytu Człowiek Roku 2017 w kategorii samorządność i społeczność lokalna.

Przedstawimy liderów poszczególnych kategorii w województwie łódzkim. Te osoby zdobyły do tej pory najwięcej głosów. Podajemy wyniki z wtorku z godziny 12.

Joanna Skrzydlewska, która uzyskała 705 głosów, jest także honorowym prezesem Klubu Żużlowego Orzeł Łódź. Została nominowana za wspieranie wielu imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych w 2017 r.

W kategorii biznes podobnie jak przed tygodniem prowadzi Jan Wroński (pow. pajęczański), który ma 1.107 głosów. Prezes firmy Agros Wrońscy jest nominowany za modelowe prowadzenie rodzinnej firmy, cenionej przez rolników i rozwijającej współpracę z najważniejszymi producentami maszyn i urządzeń rolniczych.

- To duże zaskoczenie. Nie spodziewałem się tak wysokiego wyniku. Plebiscyt jeszcze trwa, więc wiele się może zdarzyć - mówi Jan Wroński.

W kategorii kultura od początku na pierwszym miejscu jest Sławomir Fijałkowski z Łodzi, który zdobył 901 głosów. Pan Sławomir prowadzi kino Charlie.

- Głosują na mnie kinomaniacy i widzowie naszego kina - mówi Sławomir Fijałkowski.

W kategorii działalność społeczna i charytatywna najwięcej głosów uzyskała Elżbieta Rusiecka-Kucharska ze Skierniewic. Oddano na nią 447 głosów. To szefowa klubu seniora Ustronie.

- Tego, co robię, nigdy nie robiłam dla poklasku czy własnej chwały, tylko dla seniorów w mieście. Teraz słyszę, że głosują na mnie nie tylko „moi” seniorzy, ale też ich dzieci i wnuki.

Przypomnijmy, że nasi Czytelnicy do plebiscytu, który organizuje „Dziennik Łódzki”, zgłosili blisko tysiąc kandydatów. Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna, biznes i kultura.

Plebiscyt jest rozgrywany dwuetapowo. Najpierw wybieramy Człowieka Roku 2017 w każdej z czterech kategorii na poziomie powiatu. Do etapu wojewódzkiego zostaną zakwalifikowani ci, którzy uzyskają największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach w swoich powiatach. Z każdego powiatu do etapu wojewódzkiego przejdzie zwycięzca głosowania.

Szczegóły plebiscytu i wyniki znajdą Państwo na naszej stronie CZŁOWIEK ROKU 2017

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie