Cztery medale mistrzostw Polski kickbokserów ŁKS Łódź Boks. Zdjęcia

Bardzo się cieszę z kolejnego sukcesu moich podopiecznych, tym razem "młodzieży starszej" w mistrzostwach Polski w kickboxingu - informuje trener ŁKS Łódź Boks Grzegorz Goliński.

Cztery medale zawodnicy ŁKS Łódź Boks zdobyli na mistrzostwach Polski Mastersów w Kickboxingu, które odbywały się w Zawierciu.

Grzegorz Goliński informuje: Złoto i długo wyczekiwany ale jakże zasłużony tytuł Mistrza Polski wywalczył Maciej Domarecki, który w swojej koronnej formule Light Contact -74kg pokonał przez przewagę techniczną w 2 rundzie Artura Godlewskiego z Legionu Głogów.

W formule Pointfighting Maciej Domarecki zajął drugie miejsce ulegając Markowi Mazurowi (Ziętek Team Kalisz). Wicemistrzostwo Polski to też duży sukces

Dwa brązowe krążki zdobył Michał Zienkiewicz odpowiednio w LC i PF – w najbardziej obsadzonej kategorii -94kg (ważąc jedynie 84,4kg). Po dwóch dobrych pojedynkach przegrał nieznacznie z Waldemarem Mnichem (Legion Głogów).