Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej?

MM
Z roku na rok na polskim rynku wzrasta liczba nowych korporacji oraz mikroprzedsiębiorstw. Rozwój firm sprzyja branży budowlanej. Nowo powstałe biurowce wymagają odpowiedniej konserwacji oraz opieki. Właściciele przedsiębiorstw coraz częściej decydują się na outsourcing zadań związanych z utrzymaniem czystości budynków. Czym powinni kierować się przy wyborze firmy sprzątającej?

Firma sprzątająca – staż na rynku

Na polskim rynku możemy znaleźć wiele ofert firm porządkowych. Wybór porządnego i profesjonalnego usługodawcy wcale nie jest taki prosty jakby się mogło wydawać. Chcąc znaleźć odpowiednią firmę sprzątającą musimy dokładnie zgłębić temat i przejrzeć przynajmniej kilka ofert dla porównania.

Pierwszą kwestią, na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest staż, czyli liczba lat obecności w branży. Im dłuższy staż, tym większa wiarygodność przedsiębiorstwa. Ponadto w firmach z wieloletnią historią pracują doświadczone i sprawdzone osoby, co daje nam pewność, że oddajemy biuro w odpowiednie ręce.

Firma sprzątająca – opinie i referencje

W dobie internetu nie powinno być najmniejszego problemu z zasięgnięciem opinii na temat konkretnej firmy sprzątającej. Do komentarzy znalezionych w sieci warto jednak podchodzić z dużym dystansem.

Wśród recenzji pozostawianych przez anonimowych użytkowników możemy natknąć się na skrajne informacje np. pisane przez byłych pracowników. W takim wypadku, gdy opinie są sprzeczne możemy poprosić firmę o przedstawienie referencji.

Firma sprzątająca – profesjonalny zespół

Doświadczenie personelu oraz jego profesjonalizm ma bezpośredni wpływ na jakość świadczonych usług. Pracownicy wybranej przez nas firmy sprzątającej powinni cechować się starannością, odpowiedzialnością oraz uczciwością. Niedopuszczalne jest, żeby pracownik firmy sprzątającej ujawniał poufne dokumenty lub wynosił je z budynku.

Firma sprzątająca - szeroka i elastyczna oferta

Dobra i profesjonalna firma sprzątająca powinna dostosowywać swoją ofertę do potrzeb klienta. Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem danego przedsiębiorcy jest jego elastyczność, a także kompleksowość świadczonych usług. Ponadto warto również przyjrzeć się bliżej podpisywanej umowie oraz porównać ceny proponowanych usług z cenami konkurencyjnych firm. Zdarzają się sytuacje, że koszty całkowite są nieadekwatne do wykonanych zadań.

Jesteś na etapie poszukiwania profesjonalnej firmy sprzątającej? Zapraszamy do kontaktu! Zadaniem firmy INWEMER jest zapewnienie pełnej satysfakcji ze współpracy. Wszystkim naszym klientom oferujemy zindywidualizowaną obsługę, dostosowaną do specyfiki ich działalności. Doświadczona i profesjonalna kadra jest gwarantem zadowolenia z jakości świadczonych usług

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki