5/13
Tuż po przerwie po dalekim wyrzucie z autu Dawida...

Daniel Tanżyna (GKS Tychy)

Tuż po przerwie po dalekim wyrzucie z autu Dawida Abramowicza wygrał pojedynek w powietrzu i podwyższył wynik na 3:0. To już piąte trafienie środkowego obrońcy GKS-u Tychy w tym sezonie.

6/13
W pierwszszych minutach drugiej połowy znalazł się polu...

Jacek Kiełb (Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

W pierwszszych minutach drugiej połowy znalazł się polu karnym i uciszył stadion w Łodzi. To była pierwsza bramka Kiełba w barwach Słoników. Cenna, gdyż na wagę remisu na trudnym terenie.

7/13
Po godzinie gry zawodnicy Puszczy dopięli swego i objęli...

Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice)

Po godzinie gry zawodnicy Puszczy dopięli swego i objęli prowadzenie w spotkaniu z GKS-em Jastrzębie. Wszystko dzięki Stefanikowi, który zdecydował się na płaski, niesygnalizowany strzał tuż sprzed pola karnego.

8/13
Udowodnił krytykom, że potrafi nie tylko tańczyć...

Omar Monterde (GKS Tychy)

Udowodnił krytykom, że potrafi nie tylko tańczyć roznegliżowany na meblach, lecz także jest ważną postacią zespołu. Hiszpan otworzył wynik derbowej potyczki z GieKSą, a także miał udział przy drugiej bramce.