Dlaczego Widzew nie wygrał? Co się stało po przerwie? Oceniamy grę piłkarzy Widzewa

Gdyby mecz Widzewa trwał 45 minut, kibice byliby zachwyceni. Niestety, w drugiej połowie Olimpia pokazała, że piłkarze Widzewa jeszcze nie są w pełni formy. Dlaczego w drugiej połowie było tak słabo? Tego nie wiem - mówił trener Marcin Kaczmarek. NASZE OCENY PIŁKARZY W SKALI 0-5 CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH

Legia zwolni Michniewicza?

Komentarze 10

R
Rdg
2 marca, 8:33, Gość:

2 marca, 9:32, Biały Pan:

Człowiek ze wsi wyjdzie ale wiocha z człowieka nigdy.

90%widzewiaków urodziła się na wsi.

No i biały dzban z Chechła przemówił.

k
kibic

Piłkarzykom nie chce się grać? To może wysłać ich na miesiąc na budowę? Albo do pracy na roli.

Jak nie masz techniki albo umiejętności, to powinieneś przynajmniej biegać na maksa przez 90 minut jeden z drugim. Tak jak w 2 czy nawet w 3 lidze angielskiej.

G
Gość
2 marca, 07:16, Gość:

po prostu w pierwszej połowie to Olimpia nic nie pokazała bo wyszła przestraszona i się głównie skoncentrowała na obronie .w drugiej połowie jak przegrywali wyszli już bardziej ofensywnie i to na słaby Widzew wystarczyło

Zobaczyli piłkarze Olimpi że nie ma się tak czego bać bo Widzew nic nie gra wcale tak dobrego i inne zespoły też się będą o tym przekonywać w trakcie meczu co już nie raz było we wcześniejszych meczach czy to w tym sezonie czy w tamtym czy jescze dalej .z biegiem czasu zawsze przeciwnicy Widzewa grają lepiej a drugie połowy zawsze Widzew ma na ogół gorsze bo przeciwnicy się przestają bać i grają odważniej

2 marca, 07:09, Gość:

G...no prawda. Prawda jest taka, że grają bez zaangażowania i tu cały problem. Najemnicy nie identyfikujący się z klubem. Olimpia biedny klub, bez najlepszego gracza, z 1/20 budżetu Widzewa, bez obozów zimowych, bez najlepszego gracza, jest lepszym zespołem i o mało co nie wygrała. Żenada.

ps. Bierzcie przykład z sąsiadów, oni zostawili wczoraj serce na boisku w meczy z Arką.

2 marca, 12:10, v cv: