ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Pielęgniarki z Uniwersytetu Medycznego odebrały dyplomy

  Rozwiń
  "Do Zoobaczenia zimą". Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi...

  "Do Zoobaczenia zimą". Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi zaprasza do odwiedzenia zoo w sezonie zimowym [ZDJĘCIA,FILM]

  Wiesław Pierzchała

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  "Do Zoobaczenia zimą". Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi zaprasza do odwiedzenia zoo w sezonie zimowym [ZDJĘCIA,FILM]
  1/27
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Gałasiński

  Do Zoobaczenia zimą - pod takim hasłem szefowie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Łodzi zapraszają wszystkich chętnych do odwiedzenia zoo w sezonie zimowym.
  Atrakcji nie zabraknie, bowiem będzie czynnych sześć ogrzewanych obiektów. Są to: akwarium, wiwarium, ptaszarnia, małpiarnia, żyrafiarnia i motylarnia.

  Nasza placówka będzie czynna także w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Ponadto przygotowaliśmy akcję promocyjną, co oznacza, że grupy zwiedzających, np. podczas ferii i w ramach półkolonii, będą mogły liczyć na 40 procent rabatu, który obejmie zwiedzanie i pakiet edukacyjny. Pamiętajmy też, że zimą ceny biletów są niższe: 8 zł dla dzieci i 15 zł dla dorosłych – poinformował Arkadiusz Jaksa, dyrektor MOZ w Łodzi, na piątkowej konferencji prasowej.

  Jeśli chodzi o nowinki, to właśnie otwarto strusiarnię, którą zamieszkują dwa strusie emu i sześć kazuarów. Wiosną zostanie otwarty pawilon małych zwierząt, którego ozdobą będzie ważąca 40 kg wydra amazońska, a także - w nowym miejscu – minizoo. Natomiast w połowie roku ruszy inwestycja nr 1, pod którą oddano połowę ogrodu zoologicznego. Oczywiście chodzi o orientarium, które sprawi, że zoo w Łodzi zmieni się nie do poznania.
  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE. Życzenia bożonarodzeniowe, wierszyki na Boże Narodzenie. Wyślij najfajniejsze życzenia świąteczne [22.12.2017]

  Potrawy wigilijne: lista. Jakie dania na Wigilię? Najsmaczniejsze potrawy wigilijne [PRZEPISY 2017] - aktualizacja 22 grudnia 2017 r.

  Życzenia bożonarodzeniowe. Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie. Wierszyki bożonarodzeniowe i na Nowy Rok [22.12.2017]

  BOŻE NARODZENIE 2017| KARP CENA 2017 | CENA KARPIA 2017| KARP NA WIGILIĘ | Sprawdź ceny karpia 2017 - cena karpia 22 grudnia 2017

  Życzenia bożonarodzeniowe. Życzenia SMS na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Najlepsze życzenia świąteczne [22.12.2017]

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Na klatce z małpami będzie kartka; PROSIMY NIE DOKARMIAĆ PISowców

  olo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo