MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dodatkowy punkt sprzedaży biletów. Żużel na nowym stadionie Orła o godz. 13 w dniu urodzin Łodzi

Dariusz Kuczmera
Wiceprezydent Tomasz Trela, prezes Witold Skrzydlewski, przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi Tomasz Kacprzak
Wiceprezydent Tomasz Trela, prezes Witold Skrzydlewski, przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi Tomasz Kacprzak Grzegorz Gałasiński
Trwa wyścig z czasem na budowanym torze żużlowym Orła przy ul. 6 Sierpnia w Łodzi. Pierwszy mecz Orła z Wybrzeżem już 29 lipca w niedzielę o godz. 13. Bilety można od wtorku kupować przed stadionem w specjalnym samochodzie firmy H. Skrzydlewska.

– To już finisz, ostatnie dni przed oddaniem stadionu – mówił wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela. – Mam nadzieję, że przed szczęśliwym oddaniem i szczęśliwym meczem w dniu urodzin Łodzi. Było takie nasze wielkie marzenie i życzenie, by oddać do użytku obiekt, na który czekają fani czarnego sportu właśnie w tak szczególnym dniu. Ten obiekt już jest, wygląda imponująco. Zaczynają się spotkania z przedstawicielami instytucji, które dokonują odbiorów technicznych obiektu, czyli strażą pożarną, policją, powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego. Tor był już testowany przez naszych zawodników. Ocena jest jak najlepsza. W tym momencie chcę podziękować prezesowi Orła Łódź Witoldowi Skrzydlewskiemu, dlatego, że pan prezes i całe środowisko żużlowe Orła wspiera inwestycję, nie tylko duchem, ale i fizycznie. Prezes i cała ekipa Orła pomaga, porządkuje ten teren. Dziękuję również kibicom, których reprezentuje tutaj pan Tomasz Kliś. Dzięki wsparciu kibiców i ich determinacji jesteśmy coraz bliżej oddania stadionu.
Do piątku mają być wyjaśnione wszystkie sprawy formalne związane z odbiorem stadionu.

– Tak naprawdę, aby nikt się nie mógł do nas doczepić, to brakuje nam dwóch tygodni – mówi Witold Skrzydlewski. – Myślę jednak, że kibice nam wybaczą pewne niedociągnięcia. Wierzę, że kibice wypełnią stadion do ostatniego miejsca. Chcę podziękować wszystkim, którzy nam pomagają. Nawet pan Molewski pracował z nami ciężko. Prawdziwe otwarcie stadionu zrobimy we wrześniu, jak będziemy jechać finał!

Na pierwszy mecz zaproszenie otrzymali wszyscy motocykliści.
– Jesteśmy na ostatniej prostej – mówi przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Kacprzak. – Na otwarcie stadionu czeka cała motocyklowa Łódź. Pan prezes Skrzydlewski zaprosił motocyklistów na mecz. Przed spotkaniem odbędzie się parada motocyklistów. Możemy sobie wprost powiedzieć, że gdyby nie prezes Witold Skrzydlewski, który przebijał głową wszystkie ściany, tego stadionu by nie było.

Mecz Orła z Wybrzeżem rozpocznie się w niedzielę 29 lipca o godz. 13. Orzeł uruchomił dodatkowy punkt sprzedaży biletów. Od wtorku w godzinach 12-18 przed wejściem na budowany stadion od strony ulicy 6 Sierpnia prowadzona będzie sprzedaż biletów w specjalnie oznakowanym samochodzie firmy H. Skrzydlewska. Bilet normalny kosztuje 25 zł, ulgowy 15 zł. W sprzedaży są również specjalne, kolekcjonerskie programy, które można nabywać w cenie 10 zł. Warto już teraz zdecydować się na zakup, żeby uniknąć kolejek w dniu meczu.

Sprzedaż biletów i programów odbywa się również w czterech kwiaciarniach firmy H. Skrzydlewska (w godzinach ich otwarcia) na terenie Łodzi, ul. Piotrkowska 194, Dziewiarska 14, Hubala 6, Broniewskiego 2. Już czuć zapach metanolu i słychać ryk silników.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki