Dream Team z ŁKS Commercecon wygrał trzeci mecz 3:0. Pucharowy awans siatkarek ŁKS

Siatkarki ŁKS Commercecon nie zwalniają tempa. Po dwóch wygranych 3:0 w Tauron Lidze, łodzianki pokonały w takich samych rozmiarach Azoty Tarnów i awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Łodzianki grały w prawie najsilniejszym składzie - z dwiema reprezentantkami Polski w składzie: Zuzanną Górecką i Kamilą Witkowską. Zabrakło jedynie Klaudii Alagierskiej-Szczepaniak.
Po dwóch zdecydowanie wygranych setach, w trzecim Łódzkie Wiewióry grały tak dobrze, jakby śpieszyły się na pyszną kolację. Rozbiły rywalki do 15 i pokazały im miejsce w szyku. Mecz trwał 79 minut. Wysoką skuteczność punktową notowały Zuzanna Górecka i Valentina Diouf. Dwie ostatnie piłki zakończyła pozytywnym atakiem Lana Scuka.

ŁKS Commercecon - Azoty Tarnów 3:0 (25:18, 25:19, 25:15)
ŁKS Commercecon: Valentina Diouf, Zuzanna Górecka, Kamila Witkowska, Roberta Ratzke, Lana Scuka, Aleksandra Gryka, Paulina Maj-Erward (l) oraz Anastazja Hryshchuk, Natalia Dróżdż, Kinga Drabek, Angelika Gajer. Trener: Alessandro Chiappini.

W ćwierćfinale łodzianki zagrają ze zwyicęzcą pary Legionovia - #Volley Wrocław (mecz odbędzie się 4 stycznia), a w półfinale rywalem Łódzkich Wiewiór może być Developres Rzeszów. To będzie dopiero godny rywal drużyny ŁKS Commercecon.