Dzieci z łódzkiego Domu Dziecka zwiedzą fabrykę słodyczy...

  Dzieci z łódzkiego Domu Dziecka zwiedzą fabrykę słodyczy [ZDJĘCIA]

  Marek Rubajczyk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Dzieci z łódzkiego Domu Dziecka zwiedzą fabrykę słodyczy [ZDJĘCIA]
  1/13
  przejdź do galerii

  ©Marek Rubajczyk

  Dzieci z Domu Dziecka nr 4 w Łodzi zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie "Czekoladowy Świat”. W nagrodę zwiedzą fabrykę słodyczy firmy Wawel.
  Uroczyste wręczenie głównej nagrody odbyło się we wtorek w Domu Dziecka przy ul. Marysińskiej w Łodzi. Jest nią dwudniowa wycieczka, w trakcie której dzieci zwiedzą fabrykę słodyczy firmy Wawel, a także krakowskie zabytki. Nagrodę wręczył Tomasz Schimscheiner, aktor oraz prezes fundacji „Wawel z Rodziną".

  Była to już szósta edycja konkursu. Wzięły w niej udział 442 placówki opiekuńczo-wychowawcze, którym za zadanie postawiono wykonanie dowolną techniką obrazu świata stworzonego z czekolady.

  Konkurs jest elementem akcji: „Słodki dzień dziecka”, w ramach której fundacja zamierza przekazać 6 ton słodyczy wychowankom 442 placówek opiekuńczo-wychowawczych.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo