Dzielny wojownik z ŁKS Łódź Boks wicemistrzem Polski. Michał Goliński sztuki walki ma w genach

Michał Goliński - wicemistrz Polski
Bardzo duży sukces odniósł reprezentant ŁKS Łódź Boks Michał Goliński w Mistrzostwach Polski dzieci w kickboxingu w formule Pointfighting, które odbyły się w Węgrowie.

W zawodach wzięło udział 250 zawodniczek i zawodników. Michał Goliński wywalczył srebrny medal w tak dużej i wyrównanej stawce. W kategorii do 36 kg łodzianin uległ tylko Sebastianowi Tempskiemu (GOSRiT Luzino), trzecie miejsce zajął Mateusz Fabiszewski (Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży).
Michał Goliński sztuki walki ma zakodowane w DNA, wszak jego ojcem jest Grzegorz Goliński, były zawodnik, dziś trener w ŁKS Łódź Boks. Wróżymy wielką przyszłość Michałowi Golińskiemu na ringach całego świata.

W mistrzostwach startowali także dwaj inni zawodnicy ŁKS Łódź Boks. Michał Magin (kadet młodszy -37kg) i Alan Głyda (kadet młodszy -47kg). Michał Magin, a Alan Głyda zajął 6 i 7 miejsce.
Mistrzem Polski w rywalizacji light contact kadetów młodszych (kat. 63 kg) został Patryk Klimczak (Shark Łódź), a wicemistrzynią Polski w kat. do 37 kg została Judyta Szewczyk z Shark Łódź.