Dzień Dziecka 2013: Klocki Lego w Manufakturze

  Dzień Dziecka 2013: Klocki Lego w Manufakturze

  amag

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Dzień Dziecka 2013: Klocki Lego w Manufakturze

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  W Manufakturze maluchy mogą obchodzić swoje święto przez dwa dni. W sobotę i niedzielę będzie od ich dyspozycji miasteczko Lego. Stworzą je trzy ogromne namioty wypełnione klockami, które staną na rynku centrum handlowego.
  Dzień Dziecka 2013: Klocki Lego w Manufakturze

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Najważniejsza ze stref miasteczka to "Turniej Chima". W jego trakcie można stoczyć pojedynek na speedory lub zostać mistrzem w ich ujeżdżaniu. Maluchy, które nie zdążyły jeszcze poznać krainy "Chima", dowiedzą się o niej wszystkiego z wyświetlanych w miasteczku pierwszych odcinków serialu.

  Dzieci, które zamiast podróży do bajkowej krainy wolą tworzyć realne konstrukcje, powinny zajrzeć podczas weekendu do strefy "freestyle".
  Przygotowano w niej atrakcje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Na te ostatnie w miasteczku Lego czekać będą przyjaciółki z Heartlake City. Zostanie też wyświetlony jeden z odcinków serialu o przygodach Mii, Emmy, Andrei, oraz Olivii i Stephani.

  Oczywiście nie zapomniano też o najmłodszych łodzianach, bo przecież ulubioną zabawką maluchów jest Lego Duplo. Swoimi zdolnościami manualnymi będą mogły się wykazać na specjalnie przygotowanym placu budowy.

  Do miasteczka Lego można zajrzeć w sobotę od godz. 11 do 19 oraz w niedzielę w godz. 10-18.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo