Dzień Dziecka w Atlas Arenie. Impreza dla 5 tys. dzieci...

  Dzień Dziecka w Atlas Arenie. Impreza dla 5 tys. dzieci [ZDJĘCIA+FILM]

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Dzień Dziecka w Atlas Arenie zorganizowała Fundacja Integracji JP II
  1/35
  przejdź do galerii

  Dzień Dziecka w Atlas Arenie zorganizowała Fundacja Integracji JP II ©Grzegorz Gałasiński

  Aż 5 tys. dzieci niepełnosprawnych z terenu województwa oraz najmłodszych łodzian z ubogich rodzin zaproszono na obchody Dnia Dziecka organizowane przez Fundację Integracja JP II w Atlas Arenie.
  Spora część uczestników zabawy, która rozpoczęła się o godz. 11, brała udział w tej cyklicznej imprezie nie pierwszy raz.

  - W ubiegłym roku byłam z wnuczkami na zabawie organizowanej przez Fundację JP II. Najbardziej podobały im się chyba paczki - mówi Teresa Urbańska, babcia Nikoli, Roksany i Wiktorii.

  W 2012 roku dzieci obdarowano m.in. gadżetami niezbędnymi do kibicowania polskiej drużynie podczas piłkarskich Mistrzostw Europy.
  W tym roku oprócz słodyczy dostały m.in. maskotki. Pełne paczki na pewno ucieszyły najmłodszych, ale dzieci zapewniały, że równie ważne są występy. - Najfajniejsze są koncerty, ale nie za bardzo pamiętam, kto śpiewał w ubiegłym roku - przyznaje ośmioletnia Wiktoria.

  Podczas tegorocznych obchodów Dnia Dziecka na scenie w Atlas Arenie zaprezentowali się: Zbigniew Wodecki, Pędziwiatry, Mały Chór Wielkich Serc oraz Marina Band.

  TAK BYŁO ROK TEMU: Dzień Dziecka w Atlas Arenie [ZDJĘCIA]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Zdjęcie autora komentarza
  prosba o stawienie sie Lodzian chetnym dla referendum 2013r. i prosba do Redakcji o wiecej REFERENDU

  Jeremi Wodzicki

  Zgłoś naruszenie treści / 49 / 42

  Ratujmy Nasze Miasto
  Mieszkańcy Łodzi w trosce o swoje miasto !
  poniedziałek, 27 maja 2013Drodzy Łodzianie podajemy do Państwa informację, że stałe punkty zbierania podpisów w sprawie referendum...rozwiń całość

  Ratujmy Nasze Miasto
  Mieszkańcy Łodzi w trosce o swoje miasto !
  poniedziałek, 27 maja 2013Drodzy Łodzianie podajemy do Państwa informację, że stałe punkty zbierania podpisów w sprawie referendum znajdują się:W dni robocze od godziny 1000 Rynek Manufaktury (wejście od strony ulicy Zachodniej) Pn-So od godziny 1000Galeria Łódzka (róg al. Piłsudskiego i ul Sienkiewicza) Pn-So od godziny 1000Tuwima 34 Pn-Pt od godziny 1400 - 1700Zbieramy podpisy również:Konstantynowska 8/10 (aleja między ZOO a Lunaparkiem) NiedzielaPuszkina 1 (Giełda Samochodowa) NiedzielaPlac Barlickiego (Zielony Rynek)Rynek BałuckiRynek GórniakRynek WielkopolskaRynek WodnyRynek na ul. RydzowejRynek na ul. WielkopolskiejRynek przy DH PionierMilionowa 91 (Powiatowy Urząd Pracy)Ponadto wolontariusze zbierają podpisy w różnych miejscach na ulicach miasta.Informujemy Państwa, że osoby chcące uczestniczyć w zbieraniu podpisów w sprawie referendum mogą dzwonić na numer tel. Inicjatora referendum: 511-047-992, uzyskają tam wszelkie informacje jak również mogą otrzymać listy i ulotki. Osoby zgłaszające się do pełnomocnika powinny posiadać Dowód Osobisty. Zapraszamy mieszkańców Łodzi do czynnego wsparcia naszej inicjatywy, gdyż przyszłość Naszego Miasta zależy od Nas wszystkich, a wszelka propaganda ze strony władz miasta i zaprzyjaźnionych z nimi mediów ma na celu przedłużenie tych nieudolnych rządów w mieście.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo